Monster'ın 8. nesil laptopları alınır mı?

Monster kendi resmi sitesinde rakamları belirtmiş. Güzel de fiyatı var özelleştirip alınabilir ki alabilirim de. Ama sence 1070’e tekrar mı dönüş mü yapmalıyım?

Monster kendi resmi sitesinde rakamları belirtmiş. Güzel de fiyatı var özelleştirip alınabilir ki alabilirim de. Ama sence 1070’e tekrar mı dönüş mü yapmalıyım?
Sana kalmış ancak sabret biraz test videoları gelsin. Çünkü 7700hq biraz fazla ısınan bir işlemci ve açık dünya tarzı oyunlarda zorlanmakta ilerde verimli olmayabilir. Belki yeni nesil işlemci ile bu olayı çok daha iyi hale getirmiş olabilirler. Aceleniz yoksa bekleyin derim.

Sana kalmış ancak sabret biraz test videoları gelsin. Çünkü 7700hq biraz fazla ısınan bir işlemci ve açık dünya tarzı oyunlarda zorlanmakta ilerde verimli olmayabilir. Belki yeni nesil işlemci ile bu olayı çok daha iyi hale getirmiş olabilirler. Aceleniz yoksa bekleyin derim.
Vaktini ayırdığın için teşekkür ederim.

Rica ederim. Laptopu iade etme sebebin yeni nesil işlemciler piyasaya çıktığı için miydi?

Hayır. Siyah ekranda takılıp kalıyordu uyku moduna geçirince tekrar kendine geliyordu. Biraz da işime geldi yeni nesilleri görünce. Ama ne yaparım bilmiyorum :)

Hayır. Siyah ekranda takılıp kalıyordu uyku moduna geçirince tekrar kendine geliyordu. Biraz da işime geldi yeni nesilleri görünce. Ama ne yaparım bilmiyorum :)
En iyisini yapmışsın. Geriye kalan tek şey beklemek olacaktır. Asus bir model çıkardı yeni işlemcili ve 1070 ekran kartlı fiyatı 7500'e yakındı fiyatı birisi atmıştı linki orada görmüştüm. Belki o civarlarda gelebilir fiyatı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı