Monster'ın 8. nesil laptopları alınır mı?

Evet alınabilir modeller özellikle Tulpar T5 V17.1'i öneririm zira sizin iade vermiş olduğunuz T5 V16.1 ile yakın kasa tasarımı kullanıyor. Ürüne belli birkaç özelleştirme yaparsanız sizi 4.5 yıl rahatlıkla çıkarabilecek bir bilgisayar olacaktır.

Ayrıca size 17.1 ile aynı özellikler oluştuğunda daha ucuza gelen Tulpar T5 V17.1.1 modelini öneririm fakat bu kasadan sıkıldıysanız biraz daha tuzlu olmasına rağmen size bu modeli de öneririm Tulpar T5 V18.1.1 iyi sosyaller. :)

Açıkçası kasayı fazla önemsemiyorum. Birinde 1060 iade ettiğimde de 1070 var. Buradaki performans eksisi ne yönde hissedilir? 1070’e çıkmışken tekrar 1060 alası gelmiyor insanın :)

Performans eksisi ekran kartı kısmında eksilirken işlemci de artar bana soracak olursanız madem 1070'den 1060'a dönmek istemiyorsunuz o zaman müşteri hizmetlerini arayın ve yeni bir 1070'li modelin ne zaman geleceğini sorun eğer iletişime geçerseniz cevaplarını yazın çünkü bende merak ediyorum.

Şunu belirteyim yeni nesil işlemciler 7 nesil ile aralarında oldukça fark var. Skor olarak bayağı bi önde. Bu işlemcini ilerde uzun ömürlü kullanacaksın demektir. Özellikle işlemciler açık dünya tarzı oyunlarda zorlanıyor. 6 çekirdek ile bu avantajını kullanmış olacaktır.

1070 modelinin muadilleri Kadıköy mağazasında mevcut. Stok yok demeleri aslında onlar için bir satış taktiği. Keza ‘gelince haber ver’. Bana istisnai durum yapıp 1070 olan modeli verdiler yani isteyen ‘bence’ alabilir :) Sizin fikirlerinizi önemsiyorum ve sağlıklı bir yönlendirme olsun istiyorum. Hala kararsızım.

En iyisi 1070 modellerini beklemek olacaktır. Belki fiyatı biraz tuzlu olabilir. Aynı fiyata daha iyi işlemci almak mümkün değil tabiki.

Astronomik rakamlarla gelebilir. Maksimum 8.000 tl bütçe ile 8.nesil 1070’li bir laptop alınamayabilir.
Bildiğim kadarıyla işlemci olan i7 8750H nin maliyeti 360-400 dolar arası maliyeti var. Bu fiyata oldukça yansıtacaktır. Ancak belirtelim eski nesilden çok daha performanslı hale gelmiş. Tabi ısınma ve oyun değerlerine bakmadık henüz. Belki ilerde düşer. Yeni çıktığında elbet pahalı olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı