Çözüldü Montaj sonrası görüntü gelmeme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
8
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
1 ay önce bilgisayarımın kasasını değiştirdim. Boşta kalan kasayı da eski bilgisayarıma kullandım. Fakat montaj sonrası bilgisayardan görüntü alamadım. Önceden de böyle bir sorun olmuştu ve HDD'nin SATA kablosunun portunu değiştirerek düzeltmiştim. (Anakarttaki başka bir SATA yuvasına takarak). Gene aynısıdır diye farklı bir yuvaya taktım olmadı. CD-ROM'un SATA kablosuyla denedim olmadı. Sorun ne olabilir?
Sistem:
i5 650
(2+2) 4GB DDR3 (kaç MHz olduğuna hiç bakmadım.)
GT 420 2GB ekran kartı
250W PSU (kasayla beraber gelen dandik PSU'lardan)
500GB Samsung HDD

Çözüm
Aynı kabloyu diğer kasama takınca cayır cayır çalışıyor. Bir de uzay montaj deneyeceğim. Teşekkürler
RAM'leri söküp takınca düzeldi. Yardımların için teşekkürler.
Konu kilit.
Bütün ek bileşenleri (HDD-DVD-RW..) çıkarın.

Sadece işlemci-ram takın. İşlemcinizde onboard ekran kartı varsa harici ekran kartını çıkarıp, anakart üzerindeki görüntü çıkışına bağlayıp deneyin.

Aynı kabloyu diğer kasama takınca cayır cayır çalışıyor. Bir de uzay montaj deneyeceğim. Teşekkürler
RAM'leri söküp takınca düzeldi. Yardımların için teşekkürler.
Konu kilit.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı