Montajlı hazır sistem riskli mi?

• Konuyu başlatan Sbez
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
En ucuz haliyle tek tek topladığımda 24 bin lira yapıyor neden pahalı? Bu fiyata ya da daha ucuz ve iyi performans veren sistem var mı?

Teşekkürler hocam, daha uygun sistem bulamadım daha iyi bir sistem varsa iptal sürem var iptal edebilirim.

Pahalı mı sizce de? Bu fiyata daha iyi bir sistem bulamadım açıkçası.

Bana sorarsanız iptal etmeyin sistem çok iyi ama farklı kişilerede danışmakta fayda var.

En ucuz haliyle tek tek topladığımda 24 bin lira yapıyor neden pahalı? Bu fiyata yada Daha ucuz ve iyi performans veren sistem var mı?

Teşekkürler hocam, daha uygun sistem bulamadım daha iyi bir sistem varsa iptal sürem var iptal edebilirim

Pahalı mı sizce de? Bu fiyata daha iyi bir sistem bulamadım açıkçası
Bu sistem 17-18 bindi ama anakart stoklarda bittiği için ondan dolayı 21 olmuş. Parçalara göre fiyat normal bence, sıkıntılı hiçbir parçası yok.

Bu fiyata biraz fiyat kovalarsanız daha iyisini bulursunuz, hazır sistemler toplu olarak alınıyor ve daha ucuz parçalar kullanılarak satılıyor bu yüzden daha ucuz.

Bu sistem 17-18 bindi ama anakart stoklarda bittiği için ondan dolayı 21 olmuş. Parçalara göre fiyat normal bence, sıkıntılı hiçbir parçası yok.
Teşekkürler hocam, anakartı en iyi olanı seçtim dip fiyatı 5000 tl şu an

Bu fiyata biraz fiyat kovalarsanız daha iyisini bulursunuz, hazır sistemler toplu olarak alınıyor ve daha ucuz parçalar kullanılarak satılıyor bu yüzden daha ucuz.
Hocam 50+ binlik sistemler hariç, neredeyse her ortalama hazır sistemde yetersiz bir parça oluyor. Onu değiştirince de mutlaka normalden fazla fiyat çıkıyor dolayısıyla ben bu sistemi olduğu gibi alsam 17 bindi 5 bin TL lik anakart kullandım

Hocam keşke sistemi öyle alıp anakartı ayrı alsaydınız, itopya hazır sisteminde parça değiştirmek için hem seçili olan parçanın parasından eksiltmiyor hem de seçtiğiniz parçadan daha çok para ödüyorsunuz.

Hocam keşke sistemi öyle alıp anakartı ayrı alsaydınız, itopya hazır sisteminde parça değiştirmek için hem seçili olan parçanın parasından eksiltmiyor hem de seçtiğiniz parçadan daha çok para ödüyorsunuz.
Bunu düşündüm hocam fakat anakart seçmek zorundaydım, seçili olanlar da iş görmediği gibi bu da 5 bin den aşağı değildi

Bunu düşündüm hocam fakat anakart seçmek zorundaydım, seçili olanlar da iş görmediği gibi bu da 5 bin den aşağı değildi
Hazır sistemi sipariş edip istediğiniz anakartı ayrı sipariş etseydiniz anakart çok az kullanılmıs olduğundan iyi bir fiyata satardınız ve paranız cebinizde kalırdı.

Hazır sistemi sipariş edip istediğiniz anakartı ayrı sipariş etseydiniz anakart çok az kullanılmıs olduğundan iyi bir fiyata satardınız ve paranız cebinizde kalırdı.
1000 tl farkediyordu. Anakartı söküp sıfır diye satsam bile piyasadan 500 lira aşağıya vermem lazımdı, ki müşterisi ne zaman bulunur da satarım.. O yüzden hiç uğraşmak istemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı