Monter T5 v19.2 vs Excalibur G900

Hocam alabiliyorsaniz kesinlikle monster derim.

Neden Monster almam gerektiğini de yazar mısın?
asusun yeni bir laptobu var Türkiye'ye gelcek 2060 lı ryzen işlemcili eğer hemen almak istemiyorsanız bekleyin derim

Bekleyebilirim fakat sınava 1 ay gibi bir süre kaldı sınavdan hemen sonra almayı planlıyorum bu konuda biraz sabırsızım ama yakın bi tarihte gelecekse bekleyebilirim.

Monster ama bu değil 20.2 bunda sadece 2 hava çıkışı bulunuyor 20.2'de 4 yüksek ihtimal 19.2 ısınır.

Monster'da dediğiniz sorunların hiçbirini yaşamadık. Abim de ben de gerek oyunlarda gerek mühendislik uygulamalarında bilgisayarı üç yıldır kullanıyoruz sadece ısı problemi var o da çoğu Intel mobil işlemcili laptoplarda görülüyor zaten. Ayrıca Monster ömür boyu bakım hizmeti de veriyor, üç kere servise yolladık -ikisi kullanıcı hatasından kaynaklı(birinde ekran kırıldı diğerinde ise kasa ve şarj soketi girişi kırıldı- hiçbirinde para ödemedik. Monster alabilirsin lakin Monster'in Tulpar modeli oyun oynamak için ve şarj problemi yaratır. Yaklaşık iki üç hafta önce ben de bir bilgisayar aldım(bilgisayar mühendisliği için). Ben taşıması kolay ve uzun pil ömrü olması için düşük ekran kartlı bir laptop, forumda bunun için bir konu açmıştım oraya bilgisayar mühendisi birkaç arkadaş şarjın uzun süre bitmemesinin daha iyi olacağını yazdılar. Ayrıca Bilkent'te okuyan birkaç abimize de sordum onlar da hafif ve uzun şarjın gerekli olduğunu söylediler. Bu tarz bilgisayarların öyle çok yüksek ayarlarda oyun oynatmayacağı da aşikar. Ama şu an senin yerinde olsam Monster modelini alırdım. Ama Monster'in şu modeline de bakabilirsin istersen. Technopat'ın YouTube kanalında da incelemesi var. Ben ikinci ekran gibi bir özelliği olduğu için ASUS'a yöneldim(imzadaki laptop). İstersen ASUS'a da bakabilirsin. Zenbook modelleri de güzel ve Touchpad kısmında ikinci ekran var(Bazı modellerinde).

Şarj olayı elbette önemli fakat ben pek sosyal biri değilim dışarıda bilgisayarı kullanacağımı sanmıyorum. Linkini attığım Monster ise 2.1kg gibi bir ağırlıkta zannetmiyorum uzun kullanımda o kadar ağırlık yapacağını. Huma konusuna gelirsek de ben cidden oyun bilgisayarı almak istiyorum bu seçimimin ne kadar mantıklı olduğu tabii ki tartışılır ama yine de oyun bilgisayarı alacağım. Eklemeden edemeyeceğim bahsettiğimiz bilgisayarlar herhangi bir oyunu en yüksek ayarlarda oynatıyor hem de stabil şekilde :/

Son düzenleme:

Bekleyebilirim fakat sınava 1 ay gibi bir süre kaldı sınavdan hemen sonra almayı planlıyorum bu konuda biraz sabırsızım ama yakın bi tarihte gelecekse bekleyebilirim.

Şarj olayı elbette önemli fakat ben pek sosyal biri değilim dışarıda bilgisayarı kullanacağımı sanmıyorum. Linkini attığım Monster ise 2.1kg gibi bir ağırlıkta zannetmiyorum uzun kullanımda o kadar ağırlık yapacağını. Huma konusuna gelirsek de ben cidden oyun bilgisayarı almak istiyorum bu seçimimin ne kadar mantıklı olduğu tabii ki tartışılır ama yine de oyun bilgisayarı alacağım. Eklemeden edemeyeceğim bahsettiğimiz bilgisayarlar herhangi bir oyunu en yüksek ayarlarda oynatıyor hem de stabil şekilde :/
Monster Almalısın çünkü kasa kalitesi dışında her şey kaliteli. (Üst modelleri var onların kasası daha kaliteli fakat biraz ısınıyor) sadece tasarımını beğenmedim diyerek iade bile edebiliyorsun (14 gün) İstersen Monster'ın sitesinden dijital mağaza seçeneğine tıklayarak 15.00-15.45 Salı , Çarşamba , Perşembe günleri bilgi alabilirsiniz.
Bu arada alet hiç ısınmıyor (20.2)
19.2'de iki çıkış var isinabilir.
20.2 bu sene çıkan (satışda olan) en iyi f/p Laptop

Monster laptopların anakart problemi tam olarak ne arkadaşlar? Her yerde anakart ve lehim problemi olduğu yazıyor.

Geri
Yukarı