Tulpar T5 v19.2 Nasıldır?

Lyse57

Centipat
İyi günler. Bundan yaklaşık 1 ay önce 2 laptop atmıştım. Biri yeni G900LERDI diğeri ise Tulpar T5 v19.2. şimdi Tulpar almaya karar verdim ama aklımda soru işaretleri kaldı. Bu model bana 5 senelik üniversiteyi okutur mu? Kullanım amacım oyun, yazılım, film izleme gibi çoğu şey olacak. Profesyonel şekilde oyun oynamıyorum ama görüntü kalitesi takıntım var. Modeli şuraya bırakıyorum:

Bende Monster kullanıyorum modeli Abra A5 v15.8 öneririm Monster'ı ancak RTX 2060'a 15.6 Inc bir ekran olmaz diye düşünüyorum herkese iyi forumlar.

Bu bilgisayar temiz kullanmanız durumunda sizi 5 yıl rahat götürecektir am taşınabilirlik ve şarj konusunda yüzünüzü güldürmeyebilir benim tavsiyem ultrabook almanız yönünde.

Şarj konusda bir sıkıntı yok ancak taşınabilirlik zor çünkü iyi sistem iyi bir kilo gerektirir :)

Spor yapan biriyim sıkıntı yaşayacağımı zannetmiyorum zaten yurttan okula okuldan yurda ya da ailemin yanına giderken taşırım sadece öyle kafeye gidip de kullanıyım diyecek biri değilim yukarıdaki yazdığına da cevap vermem gerekirse 17.3 inçlik modeli yerine 15.6 alıp 256 GB yerine 512 GB SSD taktıracağım daha mantıklı geldi böyle

Bu bilgisayar temiz kullanmanız durumunda sizi 5 yıl rahat götürecektir am taşınabilirlik ve şarj konusunda yüzünüzü güldürmeyebilir benim tavsiyem ultrabook almanız yönünde.

Eşyalarımı çok temiz kullanırım hala 5S kullanan biriyim ve çizik dahi yok kasasında onun dışında oyun bilgisayarı almakta kararlıyım ama tavsiyen için teşekkürler

Geri
Yukarı