Monterey 1050 Ti-1080 gibi kartları çalıştırıyor mu?

Evet mümkün, biz bir arkadaşımla GTX 1050 Ti ile denedik. Arayüzde sorun yoktu ama programlarda çok fazla bozulmalar oluyordu, High Sierra'dan Monterey'e yükseltmiştik. Belki de bu yüzden böyle bir sonuç aldık, bir ara bununla ilgili bir rehber yapmayı düşünüyorum.

Ben de deneyip yapabilirsem bir yazı yazarım bununla alakalı. Programlarda bozulmalar olmaz umarım. Yani çok aman aman bir işlev beklemiyorum zaten. İşlemcim AMD olmasa HD Graphics ile kurardım da işlemci de AMD.

Evet mümkün, biz bir arkadaşımla GTX 1050 Ti ile denedik. Arayüzde sorun yoktu ama programlarda çok fazla bozulmalar oluyordu, High Sierra'dan Monterey'e yükseltmiştik. Belki de bu yüzden böyle bir sonuç aldık, bir ara bununla ilgili bir rehber yapmayı düşünüyorum.

Patchte device properties kısmına yapılacak eklemeler var, key Value ve type olarak bölmüşler sanırım kaynakta. Bunları ekleyebilmek için OpenCore configrator'dan device oluşturmam gerekiyor sanırım. Nasıl oluşturabilirim? Direkt ekran kartının kodu olan 0x1b84 yazsam olmuş oluyor mu?

Evet mümkün, biz bir arkadaşımla GTX 1050Ti ile denedik. Arayüzde sorun yoktu ama programlarda çok fazla bozulmalar oluyordu, High Sierra'dan Monterey'e yükseltmiştik. Belki de bu yüzden böyle bir sonuç aldık, bir ara bununla ilgili bir rehber yapmayı düşünüyorum.
  • SIP Lowered to 0xa03
    • CSR_ALLOW_UNTRUSTED_KEXTS
    • CSR_ALLOW_UNRESTRICTED_FS
    • CSR_ALLOW_UNAPPROVED_KEXTS
    • CSR_ALLOW_UNAUTHENTICATED_ROOT
Patch konusunda bunun yapılmasını söylemişler ama nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı