Moondrop Quarks vs KZ ZSN Pro X

PolyanaAlemdar

Femtopat
Daha fazla  
Önceki konuda kulaklıkları yurt dışından alamayacağımı söylemiştim. Şimdi durumlar değişti artık yurt dışından da alabilirim, bütçem 300-400 arası zaten vergiyle bayağı bir artıyor. Ayrıca AliExpress'te ödeme kısmında vergi diye bir kısım var, belirli bir tutar var(malum Türkiye'de yaşadığımız için bu tutar biraz tuzlu) 180,200 TL gibi. Bu tutardan ve kulaklık parasından başka ekstra bir şey ödemiyoruz değil mi, hiç alışveriş yapmadım AliExpress'te.

İki kulaklık arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim;
-Moondrop Quarks.
-KZ ZSN Pro X

@Evil Belief Hocam sizi de cok meşgul ediyoruz özür dileriz, bayramınız mübarek olsun bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Estağfirullah hocam, hayırlı bayramlar.

Tangzu Wan'er S.G. ve 7Hz Salnotes Zero modellerine bakmanızı öneririm.
Teşekkür ediyorum hocam. Peki diyelim ki bütçeyi bir tık daha arttırdım 550'ye çıkardım, 7Hz Saltones Zero mu daha iyidir yoks Tangzu Wan'er S.G.'mi? Rock,metal ve hiphop dinliyorum. Hangisini alsam daha makul olur?

Teşekkür ediyorum hocam. Peki diyelim ki bütçeyi bir tık daha arttırdım 550'ye çıkardım, 7Hz Saltones Zero mu daha iyidir yoks Tangzu Wan'er S.G.'mi? Rock,metal ve hiphop dinliyorum. Hangisini alsam daha makul olur?
Daha güvenli bir tasarıma sahip olup daha konforlu olacağını düşündüğüm Tangzu Wan'er makul olur bence. Dinlediğiniz türlerle uyumludur.

Bahsettiğiniz kulaklığı kullandınız mı hocam, nasıl bir kulaklık? Ya da önerdiğiniz başka kulaklıklar var mı?

Kullanma şansım daha olmadı yakın zamanda alacağım bu yüzden yorum yapamam kullandığım kulaklıklar hakkında yorum yapmam gerekirse hola kullandım hola da metal müziklere gelmez direk ele.

O modelden haberim yok hocam da pin tipinin avantajını anlayamadım. 0.78 2 pin çoğu IEM'de standart.

Kusura bakmayın farklı modelle karşılaştırmışım önerdiğiniz IEM'de 0.75 tfz falan sandım ileride sıkıntılar ola biliyor ne gibi derseniz bir gün kablo aldığında 0.75 alacak ileride 0.78 pinli kulaklik alırsa kullanamaz veya ileride 0.78 pinli IEM alırsa ona upgrade kablo alıp takarsa 0.75 pinli kulaklığında kullanamaz bu yüzden böyle bir cevap verdim :)

Kendim bu sorunu yaşadım bu yüzden dikkat ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı