Moondrop vs Tangzu vs Tanchjim

Emoji_Pati

Centipat
Merhaba, dün bir konu açmıştım ücretsiz kulaklık sağlanıyordu bana bu sebeple öneri istemiştim... Fakat şimdi para iadesine dönüştü. Bu sebeple sizden ve @Evil Belief hocamdan öneri almak istedim.

İade aldığım ücret 1.100TL zorlasam 200TL daha ekleyebilirim. Ayrıca kulaklık piyasasını dün biraz araştırdığımda bu markaların nispeten başı çektiğini gördüm. Sizce bu markalarımı tercih etmeliyim yoksa başka bir markanın başka bir ürününümü tercih etmemi önerirsiniz. Şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Bahsettiğim Markalar: Moondrop, tangzu, tanchjim.

Son düzenleme:
Hocam ilk etiketin bildirimi gelmemiş o yüzden görmedim. Şimdi 2.'yi gördüm.

Bütçeniz Kiwi Ears Cadenza'ya yetiyor gibi görünüyor. Bence hiç bunlarla vakit kaybetmeyip Cadenza tercih edin.

Hocam ilk etiketin bildirimi gelmemiş o yüzden görmedim. Şimdi 2.'yi gördüm.

Bütçeniz kiwi ears Cadenza'ya yetiyor gibi görünüyor. Bence hiç bunlarla vakit kaybetmeyip cadenza tercih edin.

Technopat'ın garip bugları hocam. Tamamdır onu tercih ediyorum o zaman, bu arada KZ DQ6s modelini hediye göndermişler sizce herhangi bir ederi var mıdır bu kulaklığın? Satabilirim eğer hiçbir işe yaramıyorsa elimin altında duruyor öylesine.

Bu arada okuduğuma göre yeni dql6s modelinin işe yaramayan 2 sürücüsünü işe yarar hale getirmişler. Sizce bass konusunda övülen bu kulaklık gerçekten iyi iş çıkarır mı?

Güzel iş çıkarır diyorsanız hocam kulaklık evde kalsın, gitarıma akord yaparken kullanırım diyorum.

Bu arada teşekkür ederim sorumu cevapladığınız için.

Son düzenleme:
Technopat'ın garip bugları hocam. Tamamdır onu tercih ediyorum o zaman, bu arada KZ DQ6s modelini hediye göndermişler sizce herhangi bir ederi var mıdır bu kulaklığın? Satabilirim eğer hiçbir işe yaramıyorsa elimin altında duruyor öylesine.

Bu arada okuduğuma göre yeni dql6s modelinin işe yaramayan 2 sürücüsünü işe yarar hale getirmişler. Sizce bass konusunda övülen bu kulaklık gerçekten iyi iş çıkarır mı?

Güzel iş çıkarır diyorsanız hocam kulaklık evde kalsın, gitarıma akord yaparken kullanırım diyorum.

Bu arada teşekkür ederim sorumu cevapladığınız için.
Ederi vardır tabii ki hocam, özellikle sıfır kutuluysa güzel fiyatlandırmayla hızlı satılır.

En güncel versiyonundan haberim yoktu. Driver konusunda gelişme kaydedilmesi iyi olmuş. Rica ederim, umarım seçiminizden memnun kalırsınız.

Ederi vardır tabii ki hocam, özellikle sıfır kutuluysa güzel fiyatlandırmayla hızlı satılır.

En güncel versiyonundan haberim yoktu. Driver konusunda gelişme kaydedilmesi iyi olmuş. Rica ederim, umarım seçiminizden memnun kalırsınız.
Umarım hocam. Tekrardan teşekkür ederim.

Moondrop'tan Quarks DSP ve Chu modellerine bakilabilir.
Chu ilgimi çekmişti fakat kablosu yüzünden vazgeçmiştim. Önerin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı