Mor ve ötesi İzmir'de başka konser verir mi?

Ldn9118a

Hectopat
Arkadaşlar, Mor ve Ötesi'nin 22 Ağustos'ta İzmir'de Alsancak Tarihi Havagazı fabrikası'nda konseri var, biletleri 475 TL ve bana biraz pahalı geldi. Sizce bunun dışında Eylül, Ekim gibi veya birkaç ay daha sonra daha ucuza (200-300 TL) konser verir mi? Ona göre bilet alacağım da eğer daha ucuza konser verebilme ihtimali varsa bu konsere bilet almayacağım.

Mor ve Ötesinin konserleri bu fiyattan aşağıya düşmez hocam.
Konser yerinde oturma düzeni yok biraz daha iyi bir yer olsaydı aslında amfi tiyatro gibi daha iyi olabilirdi.

Şu an sudan ucuz diye düşünüyorum bu fiyatı. Konser gibi maliyetli bir etkinlik bu kadar ucuz ise gidilir.
Diğer gruplar genellikle 200-300 Tl ye konser veriyor ama mor ve ötesinin bence üstünlüğü var ondan mı böyle pahalı?

Konser yerinde oturma düzeni yok biraz daha iyi bir yer olsaydı aslında amfi tiyatro gibi daha iyi olabilirdi.

Diğer gruplar genellikle 200-300 Tl ye konser veriyor ama mor ve ötesinin bence üstünlüğü var ondan mı böyle pahalı?
Hocam aktif en iyi türkçe rock grubu. Tabii ki de diğerlerine nazaran daha pahalı olacak. Arada REDD, Pera, Zakkum, Yüksek Sadakat vb. gibi gruplar geliyor 150-200 TL'ye.

Hocam aktif en iyi türkçe rock grubu. Tabii ki de diğerlerine nazaran daha pahalı olacak. Arada REDD, Pera, Zakkum, Yüksek Sadakat vb. gibi gruplar geliyor 150-200 TL'ye.
Teşekkürler, en sevdiğim grup Mor ve Ötesi veririm aslında o kadar parayı hak ediyor merak ettim ama yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı