Moralim bozuk

Sevdiğin şeyleri yapmaya çalış mümkün olduğunca. Eğer okulda bulunduğun süre uzun diye bu haldeysen anlıyorum seni, yaklaşık 5-6 yıl önce lisede iken sabah 8'de evden çıkar akşam 8'de gelirdim. O yıllar zor oluyor fakat ileride çok rahatlıyorsun bunu kendine motivasyon edinebilirsin :)

Nedense son 1 haftadır hiçbir şey olmamasına rağmen moralim çok bozuk. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Cidden çok yorulmuş gibiyim. Neden olabilir? Sizde de böyle mi? Yoksa sorun benlik mi?
Ben 1 sene mezuna kaldım. 2. senemde bir okulda tıp okumaya başladım ve pandemi başladı. Bir şekilde çalıştım ettim 1. sınıfı bitirip ailemin yanına yatay geçiş yaptım. 2. sınıfı hiç tanımadığım insanlarla online geçirdim. Şimdi 3. sınıfım ve 2 senedir birbirini tanıyan insanların arasında derse giriyorum. Bu hafta okulun ikinci haftası oluyor, her şeyimi kendi kendime yapıyorum. Emin ol senin okul koşulların şuan çok daha iyidir. Daha kötüsünü örnek vererek motive etmeye çalışmak insanı daha çok bunaltıyor biliyorum ama ben de aşağı yukarı aynı durumda olduğum için en azından seninki biraz daha iyi demek istedim :D

Sevdiğin şeyleri yapmaya çalış mümkün olduğunca. Eğer okulda bulunduğun süre uzun diye bu haldeysen anlıyorum seni, yaklaşık 5-6 yıl önce lisede iken sabah 8'de evden çıkar akşam 8'de gelirdim. O yıllar zor oluyor fakat ileride çok rahatlıyorsun bunu kendine motivasyon edinebilirsin :)
Cidden artık bu saçma sistem yüzünden dışarıdan okumayı düşünüyorum. Bu ne arkadaşım? Neredeyse bütün günüm bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı