Mordhau "Failed to connect to the backend service" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

MelihM

Centipat
Mordhau aldım geçen gün. Bir hevesle oyunu açtım fakat uzun bir süre "Please wait" ekranında bekledikten sonra "failed to connect to the backend service" hatası alıyorum. Sonra ana menüye geliyorum ama fight tuşuna bastığımda aynı hatayı veriyor. Steam dosyalarını kontrol ettim ama bir işe yaramadı.

hh4i8opnw8p41.png

i7okggkn6l241.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mordhau aldım geçen gün. Bir hevesle oyunu açtım fakat uzun bir süre "Please wait" ekranında bekledikten sonra "failed to connect to the backend service" hatası alıyorum. Sonra ana menüye geliyorum ama fight tuşuna bastığımda aynı hatayı veriyor. Steam dosyalarını kontrol ettim ama bir işe yaramadı.

Eki Görüntüle 538803
Eki Görüntüle 538804
Eee düzelttiniz mi. Aynı sorun bende de var. Oyunu yeni yükledim ve hiç oynayamadım

Eki Görüntüle 538803
Eki Görüntüle 538804
Aynı sorun bende de var. Oyunu yeni yükledm ve hiç oynayamadım. Yardımcı olabilir misiniz

Arkadaşlar güvenli internette buna neden olabilir ama asıl sorun bu değil. Oyunun bağlantı hatası vermesinin en büyük nedeni Microsoft Azure sunucularına erişimin Türkiye'de engellenmiş olmasıdır. Aslında inanılmaz kolay bir çözüm olarak önerebileceğim şey VPN açmaktır. Eğer Türkiye'de iseniz %90 sorunun kaynağı budur. Vpnbook adlı siteden aldığınız bedava bir VPN hesabı ile Windows'un kendi VPN servisine programsız bağlanmanız, çok daha hızlı bir bağlantı sağlar. VPN konusunda herhangi bir güvenlik garantisini ben vermiyorum. Kararınız size özgüdür ve ben sorumlu değilimdir. Ancak ben uzun süredir fr1(Fransa) VPN'i ile bağlanmaktayım ve fazlasıyla memnunum.

Eki Görüntüle 538803
Eki Görüntüle 538804
3 yıl sonra merhaba :D aynı sorunu aldım bugün 2 3 aydır oynuyorum hiç sorun olmamıştı ne hikmetse bugün bu sorunla karşılaştım modları sildim oyunu sil yükle yaptım olmadı sorunu çözebildinizmi

Yeni konular

Geri
Yukarı