Mordhau güvenlik duvarı "failed to connect to the backend service" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Muhallebi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar orijinal ve son sürüm Windows 10 kullanıyorum, BIOS falan her şey güncel. Mordhauya ilk aldıktan sonra 5 saat gibi bir süre girdim sorunsuz oynadım sonra bu hatayı verdi. Çok çözüm yolu denedim DNS değiştirmesinden tutun güvenlikle alakalı her şeyi kapatmaya. Oyunu 2 kez yeniden yüklemeye kadar ancak düzelmiyor. Bir çözüm önerisi olan ya da fikri olan varsa yazarsa çok memnun olurum. Oyuna o kadar para verip aldık iadede edemiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar orijinal ve son sürüm Windows 10 kullanıyorum, BIOS falan her şey güncel. Mordhauya ilk aldıktan sonra 5 saat gibi bir süre girdim sorunsuz oynadım sonra bu hatayı verdi. Çok çözüm yolu denedim DNS değiştirmesinden tutun güvenlikle alakalı her şeyi kapatmaya. Oyunu 2 kez yeniden yüklemeye kadar ancak düzelmiyor. Bir çözüm önerisi olan ya da fikri olan varsa yazarsa çok memnun olurum. Oyuna o kadar para verip aldık iadede edemiyoruz.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Oyunu yükledim daha yeni. Ama hiç oynayamadım

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Oyunu yükledim daha yeni. Ama hiç oynayamadım
Arkadaşlar güvenli internette buna neden olabilir ama asıl sorun bu değil. Oyunun bağlantı hatası vermesinin en büyük nedeni Microsoft Azure sunucularına erişimin Türkiye'de engellenmiş olmasıdır. Aslında inanılmaz kolay bir çözüm olarak önerebileceğim şey VPN açmaktır. Eğer Türkiye'de iseniz %90 sorunun kaynağı budur. Vpnbook adlı siteden aldığınız bedava bir VPN hesabı ile Windows'un kendi VPN servisine programsız bağlanmanız, çok daha hızlı bir bağlantı sağlar. VPN konusunda herhangi bir güvenlik garantisini ben vermiyorum. Kararınız size özgüdür ve ben sorumlu değilimdir. Ancak ben uzun süredir fr1(Fransa) VPN'i ile bağlanmaktayım ve fazlasıyla memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı