Mordhau vs Chivalry 2

okareli123

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Mordhau var Epic ücretsiz vermişti birkaç sene önce, Chivalry 2 de Epic'te indirimde kısaca hangisi daha iyi bir oyun Mordhau daha iyi bir oyunsa Chivalry 2 almama gerek yok.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende mordhau var Epic ücretsiz vermişti birkaç sene önce, Chivalry 2 de Epic'te indirimde kısaca hangisi daha iyi bir oyun mordhau daha iyi bir oyunsa Chivalry 2 almama gerek yok.
Mordhau zor oyun, civ bir tık daha kolay
Bana kalsa mordhau 1500 saatim var.

Mordhau'da saçma sapan oynanışlar yapılabiliyor, 360 dönüp rastgele absürt vuruşlar yapanlar var.

Mordhau'ya yeni başlayacak insan varsa hiç oynamasın, böyle insanları görüp oyundan soğur.

Chiv 2'de böyle absürt şeyler yok, kılıcın vesaire dönme hızı sınırlı, yani mouse DPI fulleyip oyundan soğutan vuruşlar yapamıyorlar. Combat'ı daha keyifli bu sebepten ötürü. (Kılıcı döndürüp bunda da vurma tarzı bir şey var ama hız kısıtlı olduğu için çok kolay anlaşılıyor)

Profesyonel maçları izleyin anlarsınız zaten ne dediğimi.

Mordhau'da saçma sapan oynanışlar yapılabiliyor, 360 dönüp rastgele absürt vuruşlar yapanlar var.

Mordhau'ya yeni başlayacak insan varsa hiç oynamasın, böyle insanları görüp oyundan soğur.

Chiv 2'de böyle absürt şeyler yok, kılıcın vesaire dönme hızı sınırlı, yani mouse DPI fulleyip oyundan soğutan vuruşlar yapamıyorlar.combat'ı daha keyifli bu sebepten ötürü. (kılıcı döndürüp bunda da vurma tarzı bir şey var ama hız kısıtlı olduğu için çok kolay anlaşılıyor)

Profesyonel maçları izleyin anlarsınız zaten ne dediğimi.

Mordhauda vuruşa başladıktan sonra 360 falan kimse atamaz. Vuruşa başlamadan önce kafanı karıştırmak için dönüyorsa rahatça cezalandırılabilir aynısı Chivalry'de de var.

Mordhauda vuruşa başladıktan sonra 360 falan kimse atamaz. Vuruşa başlamadan önce kafanı karıştırmak için dönüyorsa rahatça cezalandırılabilir aynısı Chivalry'de de var.
Bal gibi atıyorlar 360 vuruşları, görmesem söylediğinize inanırım ama absürt absürt oynanışlar çok gördüm oyunda.

Lütfen oyunu savunmayın, bu başlık savunma başlığı değil, tartışmak da istemiyorum, teşekkürler. Fikrinizi belirtip geçin sadece.

Bal gibi atıyorlar 360 vuruşları, görmesem söylediğinize inanırım ama absürt absürt oynanışlar çok gördüm oyunda.

Lütfen oyunu savunmayın, bu başlık savunma başlığı değil, tartışmak da istemiyorum, teşekkürler. Fikrinizi belirtip geçin sadece.
1500 saatim var en yüksek rank olan Elite rank'a ulaştım ama bir kere windup başlatıp 360 atan görmedim hile değilse tabi. Dediğim gibi tecrübe ettiğin olay adamın saldırıyı başlatmadan mouse ile dönmesi ki buna yapılacak hiç bir şey yok.

Geri
Yukarı