Oyun Mortal Combat 11 100 TL

Makaleler
8
Oyun itemsatış üzerinde 100 TL.

Bakiye yükledikten sonra maksimum 5 dakika içerisinde aktarıyor hesaba. Aldıktan sonra da birkaç dakika içerisinde kodu veriyor. Daha önce pek çok kez kullandım, bu oyunu da aldım.

İkinci en ucuz olarak bunu gördüm. Ultimate sürümü ama arada 2 kat gibi bir fark olacaktır işlem ücretiylen beraber Eneba'nın.

Oyun itemsatış üzerinde 100 TL.

Bakiye yükledikten sonra maksimum 5 dakika içerisinde aktarıyor hesaba. Aldıktan sonra da birkaç dakika içerisinde kodu veriyor. Daha önce pek çok kez kullandım, bu oyunu da aldım.

İkinci en ucuz olarak bunu gördüm. Ultimate sürümü ama arada 2 kat gibi bir fark olacaktır işlem ücretiylen beraber Eneba'nın.
Ultimate sürümü ile düz sürüm arasında ne fark var değer mi almaya? Bir de galiba ultimate sürümü olan steam için değil yanlışım yoksa.

Ne zaman başka bir şey almak için para biriktirsem karşıma böyle indirimler çıkıyor, kafayı yiyorum. Bakalım MK11 için ne yapabileceğim…

Ek DLC'ler, içerikler oluyor Ultimate'da. Ve evet, Xbox live için ama PC'de kullanılıyor.
Alıp almamak arasında kaldım, acaba Steam üzerinde ultimate paket olan ne kadar olur indirimde bir bilginiz var mı.

Veya şu an düz olanı alıp sonradan ultimate olan paketi alabilirim Steam üzerinden öyle bir şey oluyorsa tabi.

Oyun Steamde 66TL, Ultimate sürümü 120TL ye düşüyor haberiniz olsun.

M1K çıktığı için oynayanı biraz azaldı ama hala oynanır. Almışken Ultimate almanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler çektim bir tane :D

Çok fırsatlık değil bence zaten oyun her indirimde yüksek oranda düşüyor, bir sonraki indirimlerde de her zamanki gibi 67TL olacaktır. Ultimate sürüm de 120TL olur. Ultimate almaya değer mi, Mortal Kombat evrenini seviyorsanız DLC hikayesi aşırı iyi. Ayrıca DLC karakterleri de eğlenceli.
İkinci bağlantıdaki Microsoft Store'da etkinleştiriyor ve Steam'den oynayanlara özel oyun daveti atamıyorsunuz. Onun dışında Online'da tam olarak Xbox'la mı yoksa Steam'le mi eşleşiyorsunuz emin değilim. Ayrıca bu versiyonu alırsanız hem Xbox'ta hem PC'de oynayabiliyorsunuz. Bu sürüm de indirim dönemlerinde kendi mağazasında yakın fiyata düşüyor, daha uygun bile olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı