Mortal Kombat 1 480 TL'ye alınır mı?

BereliMaymun

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Gtx 1660 Super
İşlemci: Ryzen 3500X
Epic Games'te kuponla beraber 480 TL'ye alabiliyorum. Az buz bir para değil o yüzden danışmak istedim. Özellikle oynamış olanlar yazarsa sevinirim, görüşleriniz nasıl vs. diye.

Epic Games'te kuponla beraber 480 TL'ye alabiliyorum. Az buz bir para değil o yüzden danışmak istedim. Özellikle oynamış olanlar yazarsa sevinirim, görüşleriniz nasıl vs. diye.

Eğer Online oynayacak isen alınır fakat sunu unutma Steam'den oynayan arkadasın varsa onunla oynayamazsın.

Yok Online oynayacağım oynayan arkadaşım da yok zaten

Al geç o zaman bekleme bile. Bu fiyata bir daha bulunmaz, fakat alacaksan şayet bütçen varsa önerim Premium Edition olarak alman diğer türlü karakterlerin ve kameoların eksik olacaktır. (Bazı kameo ve karakterler hikayeyi tamamlayınca ve level alınca açılıyor Deluxe alsan bile hemen oynayamazsın.)

Vasatın bir tık üstü Online severim diyorsan al yoksa hiç girme MK11 al geç.

Vasatın üstü diyebileceğin tek yanı hikaye kısmı, dövüş oyunu oynamak isteyen birisi için yeni çıkan oyunlar arasında en iyisi şu an MK1 iken Online kısmında bilmem kaç dakika rakip bulmasını bekleyip sonrasında yeni oyuncu sayısı az olduğu için eski oyunculardan birisi denk gelip tokatlayıp zevk almamasını istiyorsan MK11 önermen doğru olmuş.

Al geç o zaman bekleme bile. Bu fiyata bir daha bulunmaz, fakat alacaksan şayet bütçen varsa önerim Premium Edition olarak alman diğer türlü karakterlerin ve kameoların eksik olacaktır. (Bazı kameo ve karakterler hikayeyi tamamlayınca ve level alınca açılıyor Deluxe alsan bile hemen oynayamazsın.)
Hangi karakterler hocam bilgi var mı?

Eğer Online oynayacak isen alınır fakat sunu unutma Steam'den oynayan arkadasın varsa onunla oynayamazsın.
Hocam aklıma takıldı da steam ile eşleşme olmuyor mu online'da? Yoksa sadece arkadaş eklerken mi?

Son düzenleme:
Hangi karakterler hocam bilgi var mı?

Hocam aklıma takıldı da Steam ile eşleşme olmuyor mu Online'da? Yoksa sadece arkadaş eklerken mi?

Kombat pack içerisinde olan karakterler (quan chi, takeda, omni man, peace maker, ermac, homelander). Steam ile eşleşme oluyor fakat Steam'den oynayan arkadaşın var ise onunla arkadaş ekleyemediğinden ötürü oynayamıyorsun. Varsayalım vs atalım dedin atamazsın kısacası.

Kombat pack içerisinde olan karakterler (quan chi, takeda, omni man, peace maker, ermac, homelander). Steam ile eşleşme oluyor fakat Steam'den oynayan arkadaşın var ise onunla arkadaş ekleyemediğinden ötürü oynayamıyorsun. Varsayalım vs atalım dedin atamazsın kısacası.

Ekstra olarak sonradan aldığın için shang tsung da yok. Ekstra satın alman gerekecek.

Ekstra olarak sonradan aldığın için shang tsung da yok. Ekstra satın alman gerekecek.
tamamdır hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı