Mortal Kombat 1 Türkiye'de Playstation Store ve Xbox Store'da ön siparişe açıldı

Daha fazla  
Steam'den sonra bu iki mağazadan da alınabiliyor. Sadece ön siparişe açılmayan Epic Games kaldı.

18-21 ağustosta Playstation ve Xbox üzerinden ön sipariş verenler betaya erişim sağlayabilecek. PC de beta olmayacak. (SF6'daki olay yaşanmasın diye)

Playstation Store Mortal Kombat 1 standart sürüm; (1400TL)

Playstation Store Mortal Kombat 1 premium sürüm; (1900 TL)

Microsoft Store Mortal Kombat 1 standart sürüm; (1400TL)

Microsoft Store Mortal Kombat 1 premium sürüm; (1900TL)

İstek listeme eklemiştim. Şuan da 1200 lira. Ben hayatta almam.

Oyunu PC'de betaya açtılar. Sonra heryerde cracki yani korsanı yayınlandı, mod yaptılar vs vs. Birde 8 karakter mi ne vardı oyuncular onları bedavaya oynayabiliyorlardı. Capcom davalarla fln uğraşmış sanırım Warner Bros. bu tür olayla uğraşmak istemediği için risk almıyor muhtemelen.

Başlığa Türkiye yazısı eklenseydi iyi olurdu. Oyun yurt dışında Steam, Epic Games, PS Store ve Xbox Store'da zaten ön siparişe açıktı.
Kusura bakmayın hocam. Forumdakilerin büyük çoğunluğu Türkiyede yaşadığı için yazma gereği duymamıştım. Rapor yolladım başlık için.

Not: başlık değiştirildi.

Kusura bakmayın hocam. Forumdakilerin büyük çoğunluğu Türkiyede yaşadığı için yazma gereği duymamıştım. Rapor yolladım başlık için.

Not: başlık değiştirildi.
Orası öyle de hocam spesifik olarak ülke belirtmeyince karışıklık ve tartışma olabiliyor.

Bu arada aklımda kötü bir ihtimal var. Warner Bros MK11'i ilk Denuvo'lu çıkarmıştı, sonra oyun kırılınca Denuvo'yu kaldırmıştı. Sanırım bunda da Denuvo olacak.

Biliyorum şu an mağaza sayfasında herhangi bir DRM uyarısı yok ancak oyunun çıkmasına birkaç gün kala eklemezler umarım :(

Steam'den sonra bu iki mağazadan da alınabiliyor. Sadece ön siparişe açılmayan Epic Games kaldı.

18-21 Ağustos'ta PlayStation ve Xbox üzerinden ön sipariş verenler betaya erişim sağlayabilecek. PC de beta olmayacak. (SF6'daki olay yaşanmasın diye)

PlayStation Store Mortal Kombat 1 standart sürüm; (1400TL)

PlayStation Store Mortal Kombat 1 premium sürüm; (1900 TL)

Microsoft Store Mortal Kombat 1 standart sürüm; (1400TL)

Microsoft Store Mortal Kombat 1 premium sürüm; (1900TL)

Fiyatı ne olursa olsun alacağım. Almayanlar üzülmesin MK11'in oyuncu sayısı düşmez merak etmeyin yine sunucular dolu dolu olur ben hala MkX oynuyorum ara sıra mesela 890 saatim olmuş.

Jokerim olmamasına çok üzüldüm mainlerimden biriydi.

@brkyozell ben ekleyeceklerini düşünüyorum fakat kırılması uzun sürmez. Birde DRM fps yi fln etkilemese keşke oyunu boşuna almış gibi oluyorum sonra. DRM koruması gelmezse iyi olur.

@XKenshi MKX ve MK11 eskimez benim gözümde. MK1 genel olarak MKX'e benziyormuş o yüzden son zamanlarda MKX oynuyorum.

Joker'i bende severim çok kullanışlı ve oyuna yakışan bir karakter ama maalesef gelmeyecek evet fakat Harley Quinn gelecek oyuna (Cassie Cage gelmeyeceği için Harley'in gelmesi normal aslında). Misafir karakterler (Mortal Kombat karakterleri hariç) bir oyuna geliyorlar birdaha gelmiyorlar hep.

@brkyozell ben ekleyeceklerini düşünüyorum fakat kırılması uzun sürmez. Birde DRM fps yi fln etkilemese keşke oyunu boşuna almış gibi oluyorum sonra. DRM koruması gelmezse iyi olur.

@XKenshi MKX ve MK11 eskimez benim gözümde. MK1 genel olarak MKX'e benziyormuş o yüzden son zamanlarda MKX oynuyorum.

Joker'i bende severim çok kullanışlı ve oyuna yakışan bir karakter ama maalesef gelmeyecek evet fakat Harley Quinn gelecek oyuna (Cassie Cage gelmeyeceği için Harley'in gelmesi normal aslında). Misafir karakterler (Mortal Kombat karakterleri hariç) bir oyuna geliyorlar birdaha gelmiyorlar hep.
Türkiyede Mk oyuncusu görünce (Max 100 saati olup Mortal kombatçı gibi takılanlar hariç) çok seviniyorum nedense. Ülkede çok popüler değil. Her zaman MkX’in 11 den daha iyi olduğunu savunurum. Daha hızlı bir oyun olduğu için ve karaker tasarımları daha çok hoşuma gidiyor hep. O komboların hızı çok iyi ayarlanmıştı. Mk11de o hız gitti malesef ağır ağır ve çok fazla spamın yapılabildiği bir oyun oldu. Ama görüyorum ki Mk1 Mkx’e daha yakın. Beni mutlu etti :D

Geri
Yukarı