Steam Mortal Kombat 1 alınır mı?

Bu yeni geleceklerin veya gelme olasılıkları olan karakterlerin hepsi dlc'ye mi gelecek yoska sadece oyuna sahip olanlar da oynayabilecek mi?
DLC olarak gelecek, almak için ek ücret isteyecekler. Oyunun Standart sürümüne sahip olanlar Shang Tsung ve Kombat Pack 1 karakterlerine sahip olmuyorlar. Premium sürümde Kombat Pack 1 veriliyor ve kesinlikle değer. Shang Tsung ise 140TL.

Güncel roster bu şekilde şuan. Fotoya Reiko ve Nitara'yı koymamışlar. (Kombat Pack 1 kameosunda Johnny Cage yerine Janet Cage gelecek.)
1700154351686.png

DLC olarak gelecek, almak için ek ücret isteyecekler. Oyunun Standart sürümüne sahip olanlar Shang Tsung ve Kombat Pack 1 karakterlerine sahip olmuyorlar. Premium sürümde Kombat Pack 1 veriliyor ve kesinlikle değer. Shang Tsung ise 140TL.

Güncel roster bu şekilde şuan. Fotoya Reiko ve Nitara'yı koymamışlar. (Kombat Pack 1 kameosunda Johnny Cage yerine Janet Cage gelecek.)
Eki Görüntüle 2017994
Şimdi Premium olanlardan da DLC ler için ek ücret isteyecekler mi ? Shang Tsung için para ödemek gerekiyor mu?

Şimdi Premium olanlardan da DLC ler için ek ücret isteyecekler mi ? Shang Tsung için para ödemek gerekiyor mu?
Premium versiyonda Kombat Pack 1 DLC'si var (Homelander, Takeda, Ermac, Quan Chi, Omni Man, Peacemaker, 5 kameo karakter ve Jean Claude Van Damme skini veriyor.

Onun dışında sonradan gelecek DLC paketleri premium sürümünün içinde olmayacak. (Çok saçma aslında premiumun bir anlamı kalmıyor).

Shang Tsung ön sipariş ödülüydü. O yüzden şuan mağazadan tekli olarak almaktan başka çözüm yok.

Premium versiyonda Kombat Pack 1 DLC'si var (Homelander, Takeda, Ermac, Quan Chi, Omni Man, Peacemaker, 5 kameo karakter ve Jean Claude Van Damme skini veriyor.

Onun dışında sonradan gelecek DLC paketleri premium sürümünün içinde olmayacak. (Çok saçma aslında premiumun bir anlamı kalmıyor).

Shang Tsung ön sipariş ödülüydü. O yüzden şuan mağazadan tekli olarak almaktan başka çözüm yok.
Bendeki olan karakterler bunlar Premium aldım.Ama Ermac aktif değil mesela

Dosya Ekleri

• 20231117_170800.jpg
    20231117_170800.jpg
    283,9 KB · Görüntüleme: 63
Bendeki olan karakterler bunlar Premium aldım.Ama Ermac aktif değil mesela
İlk önce hayırlı olsun. Kombat Pack 1 karakterleri hemen gelmiyor hepsi farklı zamanlarda gelecek. (dövüş oyunlarındaki season pass gibi düşünün)

Tremor kameo = 20 Kasım
Quan Chi = 18 Aralık
Peacemaker = 2 Şubat
Ermac = Mart 2024
Homelander = Mayıs 2024
Takeda = Temmuz 2024

4 adet kameo da var ama onlar ne zaman geliyor bilmiyorum belki Khamelon da 18 Aralık'ta gelir.

İlk önce hayırlı olsun. Kombat Pack 1 karakterleri hemen gelmiyor hepsi farklı zamanlarda gelecek. (dövüş oyunlarındaki season Pass gibi düşünün)

Tremor kameo = 20 Kasım.
Quan Chi = 18 Aralık.
Peacemaker = 2 Şubat.
Ermac = Mart 2024.
Homelander = Mayıs 2024.
Takeda = Temmuz 2024.

4 adet kameo da var ama onlar ne zaman geliyor bilmiyorum belki Khamelon da 18 Aralık'ta gelir.

Tarihe göre karakter gelmesi nedir ya :) bir de ek para alacak bazılarından hem de TR dil desteği yok.

İlk önce hayırlı olsun. Kombat Pack 1 karakterleri hemen gelmiyor hepsi farklı zamanlarda gelecek. (dövüş oyunlarındaki season pass gibi düşünün)

Tremor kameo = 20 Kasım
Quan Chi = 18 Aralık
Peacemaker = 2 Şubat
Ermac = Mart 2024
Homelander = Mayıs 2024
Takeda = Temmuz 2024

Karakter yayınlama aralarını çok uzun tutmuşlar. İnsanlar bu süre içerisinde sıkılıp bırakabilir.

Karakter yayınlama aralarını çok uzun tutmuşlar. İnsanlar bu süre içerisinde sıkılıp bırakabilir.
Aynen öyle. Homelander The Boys 4. sezonundan dolayı 20204 Mayısta geliyor okey ama Takeda'nın Temmuz'da gelmesi çok kötü.

Öğrendiğime göre 2028'e kadar (belki daha uzun süre) yeni Mortal Kombat oyunu gelmeyecekmiş o yüzden böyle planlamış olabilirler.

Aynen öyle. Homelander The Boys 4. sezonundan dolayı 20204 Mayıs'ta geliyor okey ama Takeda'nın Temmuz'da gelmesi çok kötü.

Öğrendiğime göre 2028'e kadar (belki daha uzun süre) yeni Mortal Kombat oyunu gelmeyecekmiş o yüzden böyle planlamış olabilirler.

İndirdim bakalım. İlk kez açıldığı için shader kuruyor. Umarım keyif alırım ve sorunsuz çalışır. Cevaplar için teşekkürler.

Edit: Shader kurması bittikten sonra screen reader otomatik açıldı. Ödüm koptu bu nasıl başlangıç?

Oyun şuan iyi durumda. Kimi karakterlere nerf geldi kimi karakterlere buff yani dengelendiler. Gamepad'in var ise oynaman kolaylaşır.

İnvasion, story, season items, online vb. oynarsan oyun seni uzun süre götürür. Oyundaki karakter ve kameo rosteri de güzel her oyuncu farklı farklı karakter mainliyor.

Parasını %100 hakediyor diyemem ama ara sıra yada devamlı oynayacağım diyorsan kesinlikle alınır.
Eğer KP1 (Homelander vs. + 5 adet kameo karakter) paket içeriğindeki karakterleri sevdiysen Premium sürüm al. Seni her türlü memnun eder.

MK11 de 120FPS alamıyorsun hatta tüm bu tarz oyunlar 60FPS kilitli. MK1'de Fatal Blow veya Fatality atarken 30FPS ye düşüyor onu çözmeleri gerek.

Offline yani tek oyunculu oynamak istiyorsan kendi karskterini seç sonra sağ üstte tuş var (klavyede J, Xbox'ta X, PS'de kare tuşu sanırım) ona basınca cpu yani rakip bot oluyor.

Oyundaki DLC karakterler hemen gelmeyecek. Omni man geçen hafta geldi. Tremor kameo 20 Kasım'da gelecek. Quan Chi 18 Aralık, Khamelon aralık, Peacemaker 2 Şubat gibi. Homelander 2024 Mayıs ve Takeda 2024 Temmuz'da gelecek onlar çok geç geliyor bir tek.

Aklınızda başka soru varsa sorabilirsiniz :)

Hocam sen oyuna hakimsin diye soruyorum bu İnvasion sezonlukmu güncelleniyormu yani atıyorum 2 ayda bir yoksa story gibi bittimi bitiyomu?

Geri
Yukarı