Çözüldü Mortal Kombat 1 PS4'e çıkacak mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MyWorldIsGood

Femtopat
Daha fazla  
Mortal Kombat 1'i kaç gündür PS4'te PlayStation Store'da aratıyorum ama çıkmıyor. İnternette baktım fakat bununla ilgili hiçbir bilgi sahibi olamadım. Bu yüzden soruyu size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mortal Kombat 1'i kaç gündür PS4'te PlayStation Store'da aratıyorum ama çıkmıyor. İnternette baktım fakat bununla ilgili hiçbir bilgi sahibi olamadım. Bu yüzden soruyu size sormak istedim.
Mortal kombat 1 ps4'e çıkmadı. Yeni nesil cihazlara çıktı. Eski nesile gelmedi oyun.
Günün birinde Ps4'e de çıkmasını ümit ediyoruz.Umarım ümidimiz hayalde kalmaz ve gerçekleşir

Mortal Kombat konusunda şu an için malesef ps3 kullanıcılarıyla aynı kaderdeyiz.Mortal kombat 9 ps3' e çıktı. Ardından Mortal kombat 10 ps4 de çıktı.Ps3 sahipleri bilgisayarda oynayamadılarsa Mortal kombat 10'u deneyimleyemediler. Bizde yeni versiyon Mortal kombat 1'i ps4'te oynayamıyoruz. Bu ayı telefon güncellemelerine döndü. En son sürümle zenginler eğlenirken biz önceki çıkan mortal kombat 10,11 oyunlarıyla avutuluyoruz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı