Mortal Kombat 1 Türkiye'de erişime kapandı

Jeffrey Dahmer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Mortal Kombat 1 geçtiğimiz günlerde Türkiye için erişime kapandı.
Adsız.png

Muhtemelen fiyat değişikliği yapılacağından dolayı kapandı. Yanlış hatırlamıyorsam oyun 70 dolar ve Türkiye fiyatı 595 TL idi. Steam'in önerilen kurundan daha da düşük :D Muhtemelen oyun yapımcısı bunu fark etti ve oyunun mağazasını doğrudan Türkiye'ye kapattı.

1 ay mı yok hocam az söylediniz ben 6 yıl önce diye biliyorum.

🙃
Türkiye'de satışa kapanması meselesi yaklaşık bir ay oluyor. Yanlış fiyattan satışa sunulması konusunu da satışa kapanması konusunu da ben açtım. Hatta aynı konularda "Oyunun PS Store, Xbox Store ve Epic Games sayfası Türkiye'ye kapalı, oyun şu an sadece Steam'de Türkiye sayfasına sahip." diye belirtmiştim de. Ha Steam Türkiye sayfasının kapanmasını sayarsak o 13 Haziran Salı günü oldu. Alttaki konunun 2. sayfasının ilk mesajı sayfa kapandıktan hemen sonra atılmış sayılır.

Üstelik sadece Türkiye'de erişime kapatıldı. 🙂
Rusya bir ülke değil mi hocam? Hatta Japonya'ya da kapalı gibi gözüküyor fakat o Japonya'nın şiddete karşı uyguladığı sansür meselesinden kaynaklanıyor. Oyunun Japonya sayfasına erişmek için VPN şart.

Muhtemelen fiyat değişikliği yapılacağından dolayı kapandı. Yanlış hatırlamıyorsam oyun 70 dolar ve Türkiye fiyatı 595 TL idi. Steam'in önerilen kurundan daha da düşük :D Muhtemelen oyun yapımcısı bunu fark etti ve oyunun mağazasını doğrudan Türkiye'ye kapattı.
Oyunu ön siparişe zaten kapatmışlardı hocam. Steam sayfasını kapatmak ekstradan iş yükü çıkarır onlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı