Mortal Kombat 1 Umgadi Trailer yayınlandı

Daha fazla  
Mortal Kombat 1 Umgadi Trailer yayınlandı. Trailerde gördüğümüz yeni karakterler;

Li Mei
Tanya
Khamelon
Darius
Baraka

Traileri izlemek için;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu trailerden belli oluyor ki oyun çok da renkli değil. Hatta bazı yerler MK11 ile aynı görüntülere sahip. Haritalarda karanlık olmuş. Goro'ya olan tepki çoktu onu biraz büyütmüşler sevdim. Tanya'nın tipi olmamış açıkçası Mortal Kombat X'te daha iyiydi.

MK1 Tanya;
IMG_20230722_182842.jpg

MKX Tanya;
IMG_20230722_182859.jpg

Ekstra olarak Kombat Pack 1 tanıtıldı. @NotAKnightAnymore hocam aylar önce konusunu açtığı için ayrı konu açmaya gerek duymadım.

Kombat Pack 1 Trailer;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mortal Kombat 1 Umgadi Trailer yayınlandı. Trailerde gördüğümüz yeni karakterler;

Li Mei
Tanya
Khamelon
Darius
Baraka

Traileri izlemek için;

Bu trailerden belli oluyor ki oyun çok da renkli değil. Hatta bazı yerler MK11 ile aynı görüntülere sahip. Haritalarda karanlık olmuş. Goro'ya olan tepki çoktu onu biraz büyütmüşler sevdim. Tanya'nın tipi olmamış açıkçası Mortal Kombat X'te daha iyiydi.

MK1 Tanya;
Eki Görüntüle 1872342

MKX Tanya;
Eki Görüntüle 1872343

Ekstra olarak Kombat Pack 1 tanıtıldı. @NotAKnightAnymore hocam aylar önce konusunu açtığı için ayrı konu açmaya gerek duymadım.

Kombat Pack 1 Trailer;
Hocam şu Homelander skini şaka mı? 2024 sonbaharında gelecekmiş, bolca para biriktiririm

Umarım Mileena'yı iyi yaparlar. 11'deki Mileena üzerinde hiç durulmamış adam akıllı kostümü vs yok neredeyse Kitana'nın kopyası gibi. Güzel ve vahşi bi' Mileena olur umarım onun dışında Tanya çok kötü olmuş. Muhtemelen ana oyun fazla pahalı olmaz çünkü neredeyse çoğu karakter DLC ile geliyor.

Hocam şu Homelander skini şaka mı? 2024 sonbaharında gelecekmiş, bolca para biriktiririm
Valla çok hypelandırdı Homelander. 2024 te gelecek olsa bile kabülüm ben açıkçası.

Umarım Mileena'yı iyi yaparlar. 11'deki Mileena üzerinde hiç durulmamış adam akıllı kostümü vs yok neredeyse Kitana'nın kopyası gibi. Güzel ve vahşi bi' Mileena olur umarım onun dışında Tanya çok kötü olmuş. Muhtemelen ana oyun fazla pahalı olmaz çünkü neredeyse çoğu karakter DLC ile geliyor.
MK1 Mileena öbür oyunlara benzemiyor aslında. Ön plana taşıyacaklar karakteri ben öyle düşünüyorum. Çünkü hikayede Outworld prensesi konumunda.

IMG_20230722_185055.jpg

Valla çok hypelandırdı Homelander. 2024 te gelecek olsa bile kabülüm ben açıkçası.

MK1 Mileena öbür oyunlara benzemiyor aslında. Ön plana taşıyacaklar karakteri ben öyle düşünüyorum. Çünkü hikayede Outworld prensesi konumunda.

Hocam ard arda oyunlarda Homelander skinleri gelmesi harika oldu. Umarım The Boys sezon 4 çıkışında Fortnite'ta bir şeyler patlatırda tadına bakarız

Güzel olur. Diğer oyunlarda Mileena hikayede fazla gözükmüyor. MK1 hikayesi acaba kaç saat olacak? Uzun olursa iyi olur aslında.

Şimdi bunun korkunç olması mı gerekiyor? Recep İvedik karakterine benzemiş bence :)
Açıkçası korkunç değil de işte Predator'a benzetelim demişler demekki. Dili de parti malzemesi gibi uzuyor orası komik olmuş.

@Hollywoo (dövüşleri saymadan) MKX hikayesi 2 saat 30 dakika, MK11 hikayesi 3 saat 30 dakika, Aftermath ise 2 saat.

Bu oyunun rahat 4 saat hikayesinin olacağını düşünüyorum. Umarım öyle olur

Yeni konular

Geri
Yukarı