Mortal Kombat 1 Trailer Yayınlandı

Seçimi kimin kazanacağına bağlı. Malum kişi kazanır ve oyun 60$ çıkarsa hop 1800 TL
İki türlü de 1200 TL dostum. Ama eğer dedem kazanırsa enflasyon yavaş yavaş düşer alım gücü artar. 1200 TL eskisi gibi pahalı gelmez. (Eskiden maaşlar 10.000 TL ise artık 100.000 TL olur mesela ama ürünün fiyatı 1200 TL olur gibi).

İki türlü de 1200 TL dostum. Ama eğer dedem kazanırsa enflasyon yavaş yavaş düşer alım gücü artar. 1200 TL eskisi gibi pahalı gelmez. (Eskiden maaşlar 10.000 TL ise artık 100.000 TL olur mesela ama ürünün fiyatı 1200 TL olur gibi).
Hocam dedem kazanırsa dediğiniz gibi zaten enflasyon ile mücadele olacak ama kazamazsa olayını dedim ben zaten.

10 AM PT demek Türkiye saati ile akşam 8(20.00) demek. Yarın akşam 8'de oyunun fiyatını öğreneceğiz. 1200TL olur muhtemelen. Bu arada ilk yayınlanan 19 saniyelik fragman her şeyi belli etmiş. Zaten saatin 11'den 1'e atlayıp 12'yi es geçmesiyle Mortal Kombat 12'nin değil 1'in geleceğini biliyorduk. E Mortal Kombat 11'in sonunda da zamanı yöneten kişi artık Kronika değil Liu Kang olmuştu. İnsanlar en başından beri artık Liu Kang'in zaman dilimini işleyeceğimizi ve oyunun bu yüzden 1 ismiyle anılacağını biliyordu. Yani oyunun hikâyesi sıfırlandı sananlara söyleyeyim. Oyundaki Fire God Liu Kang diye tanıyacağımız karakter önceki oyunların yani X ve 11'in olaylarını biliyor. Ha diğer karakterlerin hiçbiri o eski olayları bilmiyor/ hatırlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı