Mortal Kombat 1 Umgadi Trailer yayınlandı

Bu oyunun rahat 4 saat hikayesinin olacağını düşünüyorum. Umarım öyle olur
MK9 gibi 10 saatlik hikâye yapsalar keşke. 4 yıl bekledikten sonra hikâyeci tayfa için de bir şeyler yapmalılar. Hele ki oyunu 70 dolara satıyorken kesin yapmalılar çünkü 70 dolar olması tepki çekti baya.

MK9 gibi 10 saatlik hikâye yapsalar keşke. 4 yıl bekledikten sonra hikâyeci tayfa için de bir şeyler yapmalılar. Hele ki oyunu 70 dolara satıyorken kesin yapmalılar çünkü 70 dolar olması tepki çekti baya.
Mortal kombat 9 hikayesi düz izlesen 2 buçuk saat, oynamayla beraber 3 buçuk saat sürmüyormuydu hocam? Belki ben yanlış biliyorum.

Şuanda MK serisinde MK9 hikayesi gibi kaliteli hikayesi olan MK oyunu yok. MK11 story traileri bile storynin ilk 5 dk sı birşeydi.

Bu oyunda (MK1) hem gösterdikleri trailer sayısı fazla hemde hikayeden kesitler gösteriyorlar baya. Baş villian Onaga, onun kumandanı Shao Kahn olursa hikayesi mükemmel olur. Ayrıca MK11 deki Kollector, Geras vb. sezonluk karakterler yerine gerçekten adam akıllı karakterler getirmesi oyunu güzel yapacak diye düşünüyorum.

Mortal kombat 9 hikayesi düz izlesen 2 buçuk saat, oynamayla beraber 3 buçuk saat sürmüyormuydu hocam? Belki ben yanlış biliyorum.
Mortal Kombat 9'dan kastım benim Mortal Kombat Komplete Edition ve insanların ortalama bitirme süresine baktığımda da 9 saat olarak gözüküyor hocam.

Mortal Kombat 9'dan kastım benim Mortal Kombat Komplete Edition ve insanların ortalama bitirme süresine baktığımda da 9 saat olarak gözüküyor hocam.
Şimdi anladım teşekkür ederim hocam. Ben genellikle Youtube oynama sürelerine baktığım için oralardan yorum yapıyordum.

Şimdi anladım teşekkür ederim hocam. Ben genellikle Youtube oynama sürelerine baktığım için oralardan yorum yapıyordum.
Youtube videolarına bakınca Elden Ring bile 2 saat hocam :) HowLongToBeat'ten genel kullanıcıların süresine bakmak daha iyi geliyor bana.

Youtube videolarına bakınca Elden Ring bile 2 saat hocam :) HowLongToBeat'ten genel kullanıcıların süresine bakmak daha iyi geliyor bana.
O zaman araştırarak oynama süresini anlarım. 👍

MK1 i çıktığı gibi mi alacaksınız yoksa çıktıktan bir süre geçtikten sonra mı? Merak ettim.

MK1 i çıktığı gibi mi alacaksınız yoksa çıktıktan bir süre geçtikten sonra mı? Merak ettim.
Eğer Warner Bros. hep yaptığı gibi güncel kuru baz alırsa 1500TL vermem. Hem okul var hem hikâyeli oyunlar varken tüm zamanımı MK1'e ayırmayacağım için 1500TL'nin hakkını almam zor olur ama yine bir fiyat hatasıyla 500-600TL olursa alır geçerim.

Vallahi çok hypelandırdı homelander. 2024'te gelecek olsa bile kabülüm ben açıkçası.

MK1 mileena öbür oyunlara benzemiyor aslında. Ön plana taşıyacaklar karakteri ben öyle düşünüyorum. Çünkü hikayede outworld prensesi konumunda.

Predator ama kadın versiyonu olmuş bu :D

Yeni Trailer Keepers of time yayınlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı