Çözüldü Mortal Kombat 11 60 FPS Kilidi Krypt'ye Girince 30 FPS'ye Sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

cagan52_25

Centipat
Daha fazla  
MK11'de 60 FPS kilidi Krypt'ye girince 30 FPS olarak sabitleniyor. Sadece Krypt'de de değil karakter seçtikten sonra maça başlarken aynı şekilde oluyor, sinematiğe geçerken de aynı ama karakterler dövüşürken böyle bir şey yok. Bunun benzeri problemleri yabancılarda da gördüm ama 2 sene önce yaşanmış bu sorunlar galiba düzeltmişler. Başka yerlerde de okudum düzeldi falan yazıyor ama düzeldiği yok. Başka bir Türk arkadaşta da aynısı olmuş yeni yaşamış o da bu problemi.

Ayarlarda PC features var oradan kyrpt 60 FPS lock ayarını açın.

Kanka nerede göremedim ayrıntılı tarif eder misin?

Ayarlarda PC features var oradan kyrpt 60 FPS lock ayarını açın.

Dostum çok sağ ol buldum. Peki sinematiğe geçerken de aynı sorun oluyorç onun çözümünü biliyor musun? Karakter seçtikten sonra oyuna girerken falan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dostum çok sağ ol buldum. Peki sinematiğe geçerken de aynı sorun oluyorç onun çözümünü biliyor musun? Karakter seçtikten sonra oyuna girerken falan.
Sinematikler değişmiyor diye biliyorum.

Problemin kalmadıysa çözüldü olarak işaretler misin ? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı