Mortal Kombat 11 alınır mı?

zafer_kayaa

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Ressamı.
Arkadaşlar merhaba, Mortal Kombat 11 indirimdeyken alınır mı? Ve sadece DLC'siz oyunu alsam karakterler kapalı mı geliyor? Hangi DLC'leri almalıyım?

Alınabilir ve evet gamepad lazım zevkli oluyor. Karakterlerin çoğu açık olur ama en başta default harici hepsinin dış görünümleri kapalı olur kimisi hikaye modundan sonra açılır kimisi ranked maçlarından açılır kimisi kule görevlerinden vs vs zaten görünümlerin açıklamasında nasıl elde edebileceğin yazar. Zevkli oyun tavsiye ederim 2. bir gamepad alırsan kardeşinle veya arkadaşınla aynı bilgisayardan oturup kapışabilirsinizde.

Alınabilir ve evet gamepad lazım zevkli oluyor. Karakterlerin çoğu açık olur ama en başta default harici hepsinin dış görünümleri kapalı olur kimisi hikaye modundan sonra açılır kimisi ranked maçlarından açılır kimisi kule görevlerinden vs vs zaten görünümlerin açıklamasında nasıl elde edebileceğin yazar. Zevkli oyun tavsiye ederim 2. bir gamepad alırsan kardeşinle veya arkadaşınla aynı bilgisayardan oturup kapışabilirsinizde.
Online arkadaşlar ile kapışmak mümkün mü ?

Alınır ama Online oynarken kanser olabilirsiniz. Ben iki kez giriştim birinde 56 seviyelik adam gelip canıma okudu. Diğerinde Sheeva alıp aynı hareketi tekrarlayıp çok saçma bir şekilde yendi. Hareketin olayı da yukarı zıplayıp bir anda tak diye üstünüze düşüyor. İşin komik kısmı engelleyemiyorsunuz, blok yapmama rağmen yedim. :D

Son düzenleme:
Alınır ama Online oynarken kanser olabilirsiniz. Ben iki kez giriştim birinde 56 seviyelik adam gelip canıma okudu. Diğerinde Goro alıp aynı hareketi tekrarlayıp çok saçma bir şekilde yendi. Hareketin olayı da yukarı zıplayıp bir anda tak diye üstünüze düşüyor. İşin komik kısmı engelleyemiyorsunuz, blok yapmama rağmen yedim. :D
Goro MK11 de yok yalnız🤣 Sheeva olmasın o.

Yeni konular

Geri
Yukarı