Mortal Kombat 11 alınır mı?

Kostüm, yeni karakter vesaire. Oyun yeni seri geldikten sonra yüksek ihtimalle kalkar. O yüzden o parayı vermektense Game Pass üzerinden indirip deneyin. 30 TL'ye hem Mortal Kombat'ı denemiş olacaksınız hem de yüzlerce oyun sahibi olacaksınız. 40 TL de cebinizde kalsın.

Maalesef para Steam'de olduğu için Game Pass alamıyorum şu an.

Kostüm, yeni karakter vesaire. Oyun yeni seri geldikten sonra yüksek ihtimalle kalkar. O yüzden o parayı vermektense Gamepass üzerinden indirip deneyin. 30 TL ye hem Mortal kombatı denemiş olacaksınız hem de yüzlerce oyun sahibi olacaksınız. 40 TL de cebinizde kalsın.
Mortal Kombat X'de bile hala DLC'ler var. Kalkmadı ki hocam.

Crysis bundle var. Alan wakeyi de oynadım.

Anime oyunları ilginizi çekiyorsa bunların tarzında mha kill la kill if var ayrıca indirimde yakalarsanız Far Cry 5 Gold Edition var 3'te dahil(bence point and click seviyor iseniz otakus adventure a şans verin zam yiyebilir) içine.

Anime oyunları ilginizi çekiyorsa bunların tarzında mha kill la kill if var ayrıca indirimde yakalarsanız Far Cry 5 Gold Edition var 3'te dahil(bence point and Click seviyor iseniz otakus adventure a şans verin zam yiyebilir) içine.

Başka ne önerirsiniz hocam. Anime pek sevmiyorum. Far Cry 5 405 TL.

Geri
Yukarı