Mortal Kombat 11 alınır mı?

Obitodxd

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gamepad var fakat arkadaşım yok 11 alınır mı? Online filan nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:

cantus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, gamepad var fakat arkadaşım yok 11 alınır mı? Online filan nasıl.

Merhaba arkadaşlar, gamepad var fakat arkadaşım yok 11 alınır mı? Online filan nasıl?

Online'de bazen tılt eden adamlar gelıyor comelıp sadece tekmeyle delı edıyor. Story modu guzel ama oynarken fılm ızler gıbı oyna atlama sınematıklerı. Bır oyun modu var tek tek yenıp kule yıkıyorsun eglencelı sarar.

MarcusKane

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Strix X570-F | R7 5800X | 32GB 3200 Ram | RTX 3070ti Suprim X
Meslek
Endüstriyel Tasarım
Saatlerinizi gömecek kadar seviyorsanız eğer değer. Ama arada girerim diyorsanız 16₺ civarına düşebiliyor. İstek listesine atıp pusuda beklemekte yarar var :) Bana sorarsanız şu anda oynayabileceğiniz en keyifli dövüş oyunu MK11.

canpolat941

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M-H - Ryzen 5 5500 - RTX 2060 Super - 16 GB RAM - 480 GB M.2 SSD + 256 GB SATA SSD
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Saatlerinizi gömecek kadar seviyorsanız eğer değer. Ama arada girerim diyorsanız 16₺ civarına düşebiliyor. İstek listesine atıp pusuda beklemekte yarar var :) Bana sorarsanız şu anda oynayabileceğiniz en keyifli dövüş oyunu MK11.
Katılıyorum bende ucuz bir miktara almıştım duruyor köşede yazın oynarım :D

Saint Lucia

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Oynarım hevesiyle DC'nin dövüş oyununu aldım aylar önce. Sonra oynamadım. Bu dövüş oyunları spor oyunları kadar büyük kitleye hitap etmedikleri için bir süre sonra köşede durar hale geliyor ve geçen hafta sildim ben. Tek başına sarmıyor çünkü. Vur vur nereye kadar. Aynı kombolar aynı efektler sıkıyor.

KS
KS
Obitodxd

Obitodxd

Picopat
Daha fazla  
Online'de bazen tılt eden adamlar gelıyor comelıp sadece tekmeyle delı edıyor. Story modu guzel ama oynarken fılm ızler gıbı oyna atlama sınematıklerı. Bır oyun modu var tek tek yenıp kule yıkıyorsun eglencelı sarar.
Kaç yıllık MK ciyim okadar detaya gerek yok ama saol .d
Alınmaz, MK10 ile mekanikleri neredeyse aynı, parasını hak etmiyor.
Onlinda adam yok ki 400 kişi oynuo sadece
Oynarım hevesiyle DC'nin dövüş oyununu aldım aylar önce. Sonra oynamadım. Bu dövüş oyunları spor oyunları kadar büyük kitleye hitap etmedikleri için bir süre sonra köşede durar hale geliyor ve geçen hafta sildim ben. Tek başına sarmıyor çünkü. Vur vur nereye kadar. Aynı kombolar aynı efektler sıkıyor.
Ben arada sırada oynamak için hafta sonu dereceli vs

Yukarı