Vucut kıllarından nasıl kurtulunur?

mehmeteminyahsi

Femtopat
Daha fazla  
16 yasındayım ve vucut kıllarım yasıma gore cok fazla. Ozellikle gogus ve bacak da 2 3 kere cozumler denemeye calıstım, makıne ve tuy dokucu olarak fakat makinede cok zorlandım. Bayağı vakıt aldı, tüy dokucu olarak da pek tatmin etmedi. Belki yardımcı olabilen arkadaşlar varsa yanıtlarsa sevinirim.

16 yasındayım ve vucut kıllarım yasıma gore cok fazla. Ozellikle gogus ve bacak da 2 3 kere cozumler denemeye calıstım, makıne ve tuy dokucu olarak fakat makinede cok zorlandım. Bayağı vakıt aldı, tüy dokucu olarak da pek tatmin etmedi. Belki yardımcı olabilen arkadaşlar varsa yanıtlarsa sevinirim.

Yani eğer genetikse yapabileceğin tek şey sanırım epilasyon. Onun içinda sanırım 16 yaş erken oluyor.

Ben tüy dökücü kullanıyorum. Her yaz başında havalar ısınmadan göğüs, özel bölgeler ve bacaklar komple alıyorum, 200ML tam geliyor. Diğer zamanlarda da uzadıkça makine ya da jilet kullanıyorum duruma göre. Ayda bir koltuk altı göğüs özel bölge vs alsan hem temizlik hem de görüşün olarak iyi olur. Küçükken alışman daha iyi.

Açıkcası size özel bir durum değil her erkeğin doğasında kıllı olmak. Sıfır almak veya lazer yaptırmayı saçma buluyorum. Çözüme gelirsek vücut kıllarınızı kısaltmayı tercih edebilirsiniz. Vücut kıllarını almak için makineler var onları kullanarak kısaltabilirsiniz. Koltuk altı veya kasık bölgesini de sıfıra yakın bu makineler ile alabilirsiniz.

16 yaşında bir insana lazer epilasyon tavsiye etmeyi anlamıyorum. Tanıdığım 20-25 yaşındaki kızlar bile erken diye bu uygulamaya yanaşmıyor. Ayrıca bir erkeğin tamamen kılsız olması da maskülenlikten ödün vermektir diye düşünüyorum.

Erkek dediğin kıllı olur zaten sen kız değilsinki kıllarını alacaksın.

Açıkçası size özel bir durum değil her erkeğin doğasında kıllı olmak. Sıfır almak veya lazer yaptırmayı saçma buluyorum. Çözüme gelirsek vücut kıllarınızı kısaltmayı tercih edebilirsiniz. Vücut kıllarını almak için makineler var onları kullanarak kısaltabilirsiniz. Koltuk altı veya kasık bölgesini de sıfıra yakın bu makineler ile alabilirsiniz.

16 yaşında bir insana lazer epilasyon tavsiye etmeyi anlamıyorum. Tanıdığım 20-25 yaşındaki kızlar bile erken diye bu uygulamaya yanaşmıyor. Ayrıca bir erkeğin tamamen kılsız olması da maskülenlikten ödün vermektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı