Mortal Kombat 11 Fatality nasıl yapılır?

Dövüş bittikten sonra kısa bir süre içinde fatality yapabilirsiniz farklı fatalityler için farklı tuş kombinasyonları ve farklı mesafeler var onları öğrenip patakladığınız dayıya fatality atabilirsiniz

Rakibinizi yendikten sonra yani can barı bitecek ve yanlış hatırlamıyorsam 2-3 sanyielik bir ses efekti geliyor o sırada comboyu yapabilirseniz fatality atmış olursunuz yanlız mesafelere dikkat edin yakından yapmanız gereken comboyu uzaktan yaparsanız olmaz yada yanlışlıkla adama vurursanız adam yere yığılır ve fatality gerçekleşmez
NOT: Ses efekti comboyu tamamladıktan sonra geliyormuş

Rakibinizi yendikten sonra yani can barı bitecek ve yanlış hatırlamıyorsam 2-3 sanyielik bir ses efekti geliyor o sırada comboyu yapabilirseniz Fatality atmış olursunuz yalnız mesafelere dikkat edin yakından yapmanız gereken comboyu uzaktan yaparsanız olmaz ya da yanlışlıkla adama vurursanız adam yere yığılır ve Fatality gerçekleşmez.
Not: Ses efekti comboyu tamamladıktan sonra geliyormuş.

Yanı hocam sabrınızı denemk gıbı olmasın ama son bir şey sormak ıstıyorum. Normal dovuste kombo yaptıktan sonra m dedıgınızı yapacağım?

Yanı hocam sabrınızı denemk gıbı olmasın ama son bir şey sormak ıstıyorum. Normal dovuste kombo yaptıktan sonra m dedıgınızı yapacağım?
Estağfurullah ama bu kadar basit bi şeyde neden anlaşamıyoruz çözemedim youtube ye how to make fatality in mk 11 yazarsan garanti çıkar türkçe video çıkar mı emin değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı