Mortal Kombat 11 için Türkçe yama

Yakupalazio

Decapat
Daha fazla  
Mortal Kombat serisini seven biriyim ve Türkçe yamayla olayları daha iyi anlıyorum fakat son oyunu Mortal Kombat 11'e Türkçe yama çıkmamış henüz. Yamam yapmasını bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Bende oyun yok ama dil dosyasını atarsanız halledebilirim diye düşünüyorum bu şekil olması lazım coalesced. Eng ( bu arada Mortal Kombat XL için isterseniz yaptığım yama var elimde )
Dosyayı sana gönderemedim kardeşim. Desteklenmiyor dedi. Mail üzerinden filen gönderebilirim herhalde. nasıl yapalım? bu arada XL'yi bitirdim tr yama olarak teşekkürler.

Buyur dostum. Niçin istedin bu arada? Eline geçince de buraya yaz kaldırıyım internetten sorun olur belki.
indirdim sağol
Buyur dostum. Niçin istedin bu arada? Eline geçince de buraya yaz kaldırıyım internetten sorun olur belki.
Dosyayı sana gönderemedim kardeşim. Desteklenmiyor dedi. Mail üzerinden filen gönderebilirim herhalde. nasıl yapalım? bu arada XL'yi bitirdim tr yama olarak teşekkürler.
Orjinal dosyanı yedekleyip bunu dener misin hikaye kısmında aftermath degil normal hikayede

Yeni konular

Geri
Yukarı