Mortal Kombat 11 nasıl 350 liraya alınır?

Aspect15

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Mortal Kombat 11 Steam fiyatı şu anda 670 lira oyunu nasıl 350 liraya alabiliceğinizi anlatacağım.

Xbox tarafında oyunlar zam yemediği için bazı oyunlar daha ucuz olabiliyor ve Xbox'da bazı oyunlarda play anywhere özelliği oluyor bu özelliğin anlamı aldığınız oyunu hem Xbox'da hem bilgisayarda oynayabiliceğiniz anlamına geliyor ancak Xbox sahibi olmasanızda oyunu satın alıp oynayabilirsiniz.

Xbox mağazasından oyunu 350 liraya satın aldığınızda oyun Xbox uygulamasında kitaplığım kısmında alttaki bilgisayar oyunlarım'a oyununuz gelecektir ve oyunu yükleyip oynayabilirsiniz.

Size tavsiyem indirim beklemeniz, Xbox tarafında bundan 1 ay önce Mortal Kombat 11 Ultimate Edition 70 liraydı.

Play anywhere olan tüm oyunların listesi: Xbox Play Anywhere | Xbox

Hepsine teker teker konu acmamak için listeyi yukarıya bıraktım siz oyunların Steam ve Xbox fiyatlarını karşılaştırıp bakabilirsiniz ama play anywhere özelliği olmayan oyunları bilgisayarınızda oynayamazsınız haberiniz olsun hemen her oyuna atlamayın mesela RDR 2 daha ucuz diye almayın play anywhere özelliği olanlar sadece bilgisayardan oynanabilir.

Son düzenleme:
Hocam zam gelmeden girme ihtimali var mı?
Evet Mortal Kombat 1 duyurulduğundan beri sık sık %90 indirime giriyor. Yakın bir zamanda tekrar indirime girecek. Zam geleceğini de düşünmüyorum şuanlık.

İndirime girerse normal Sürüm 66, Ultimate sürüm 120TL ye düşecek.

Evet Mortal Kombat 1 duyurulduğundan beri sık sık %90 indirime giriyor. Yakın bir zamanda tekrar indirime girecek. Zam geleceğini de düşünmüyorum şu anlık.

İndirime girerse normal sürüm 66, Ultimate sürüm 120TL'ye düşecek.

Teşekkürler hocam almayı düşünüyordum rahatladım açıkçası.

Xbox tarafındaki indirimleri takip edin diye açtım konuyu Ultimate hali 60'a düşüyor Xbox'da.
Hocam evet daha ucuz oluyor fakat MK11'i Steamde almak mantıklı şuan için. Ama 120TL vermem diyen Xboxtan alabilir. Yada MK11 Ultimate + İnjustice 2 Legendary de alabilir 130TL ye orası kişiye kalmış.

Yanlış şey söylediysem kusura bakmayın size kötü birşey demek istemedim aslında 👍

Geri
Yukarı