Mortal Kombat 11 Online oynanmıyor

KemoHisa

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşım Mortal Kombat 11 aldı, ama Online oynayamıyor. Kimseye atmıyor vs atamıyoruz, private atıyorum tıklıyor ama yok, giremiyor. Windows 10 kullanıyor ondan mı kaynaklı acaba var mı çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de oluyordu bu sorun. Eğer Ethernet ile bağlanıyorsan kabloyu tak çıkar kontrol et sunuculara bağlanamadığından dolayı olur. Ben kabloyu düzelttiğimde olmuştu.

Aynı sıkıntıyı az önce yaşadım oda oluşturamıyorum şu an mı sıkıntı var bana mı denk geldi bilmiyorum geçen sene sorunsuz oynuyordum bu arada benimki Steam'de onunki Xbox'tan cross platform var mı bilmiyorum.

Bende de oluyordu bu sorun. Eğer Ethernet ile bağlanıyorsan kabloyu tak çıkar kontrol et sunuculara bağlanamadığından dolayı olur. Ben kabloyu düzelttiğimdyok.

Yok Ethernet'ten bağlanmıyor o

Aynı sıkıntıyı az önce yaşadım oda oluşturamıyorum şu an mı sıkıntı var bana mı denk geldi bilmiyorum geçen sene sorunsuz oynuyordum bu arada benimki Steam'de onunki Xbox'tan cross platform var mı bilmiyorum.

Vallahi bende bir sıkıntı yok Windows 11 deyim oda kurmada sorun yaşıyorum sadece ama arkadaşım Windows 10 o hiç Online giremiyor.

Geri
Yukarı