Mortal Kombat 11'de kaç tane karakter var?

AtakanAram

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Mortal Kombat 11 satın aldım aldığım paket standart bu yüzden ne kadar karakter ve hangi karakterlerin olduğunu söyleyebilir misiniz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
The game's roster consists of 37 playable characters with 25 base characters (2 of which are unlockable) and 12 DLC characters (5 of which are guest characters).

Türkçe çevirisi: Toplamda 25 ana (2 tanesi açılabilir), 12 DLC (5 tanesi konuk karakter) 37 oynanabilir karakter mevcuttur.

Kaynak wikipedia.

Peki mileena ile falan nasıl oynayabilirim ablamla vs atıyoruz onun sevdiği bir karakterdi. Ve ayrıca para ödemeden 37 karakterle oynayabiliyor muyum?

Peki mileena ile falan nasıl oynayabilirim ablamla vs atıyoruz onun sevdiği bir karakterdi. Ve ayrıca para ödemeden 37 karakterle oynayabiliyor muyum?
Bilmiyorum Mortal Kombat 11'i hiç oynamadım, sorunuzun cevabını yanıtlamak için internetten ufak bir araştırma yaptım sadece. Fakat anladığım kadarıyla 37 karakterden 2 tane açılabilir denilen karakter oyun içi bazı başarımlar veya gereksinimleri tamamlayarak aktif edilebiliyor, 12 tanesi de DLC satın alınca geliyor.

Bilmiyorum Mortal Kombat 11'i hiç oynamadım, sorunuzun cevabını yanıtlamak için internetten ufak bir araştırma yaptım sadece. Fakat anladığım kadarıyla 37 karakterden 2 tane açılabilir denilen karakter oyun içi bazı başarımlar veya gereksinimleri tamamlayarak aktif edilebiliyor, 12 tanesi de DLC satın alınca geliyor.

Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

Geri
Yukarı