Çözüldü Mortal Kombat karakter açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ebuxx

Attopat
Daha fazla  
Mortal Kombat Xbox Pass normali yüklü ıkı karakter paketi satın aldım oyuna yansımıyor karakterler hala kilitli nasıl yapabilirim bunu? Para iadesi mi isteyim?

Sizde var dıyor cunku satın aldım ama karakterler pasifte

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    185,7 KB · Görüntüleme: 296
  • image.jpg
    image.jpg
    139,4 KB · Görüntüleme: 205
Son düzenleme:
Çözüm
Karakterleri arama motoruna tek tek yazıp yükle dedim. Paketi satın aldıktan sonra yüklemek gerekıyormus ama sayfa bu secenegı önüne getırmedıgı ıcın anlayamıyorsun. Yapamayan arkadaşlar ıcın bılgı. Çözdüm su an olayı. Tesekkur ederim.

İyisi mi desteğe ulaşın. Yardımcı olurlar.
Karakterleri arama motoruna tek tek yazıp yükle dedim. Paketi satın aldıktan sonra yüklemek gerekıyormus ama sayfa bu secenegı önüne getırmedıgı ıcın anlayamıyorsun. Yapamayan arkadaşlar ıcın bılgı. Çözdüm su an olayı. Tesekkur ederim

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 270
  • image.jpg
    image.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 113
  • image.jpg
    image.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleyen: Moderatör:
Karakterleri arama motoruna tek tek yazıp yükle dedim. Paketi satın aldıktan sonra yüklemek gerekıyormus ama sayfa bu secenegı önüne getırmedıgı ıcın anlayamıyorsun. Yapamayan arkadaşlar ıcın bılgı. Çözdüm su an olayı. Tesekkur ederim.

İyisi mi desteğe ulaşın. Yardımcı olurlar.
Karakterleri arama motoruna tek tek yazıp yükle dedim. Paketi satın aldıktan sonra yüklemek gerekıyormus ama sayfa bu secenegı önüne getırmedıgı ıcın anlayamıyorsun. Yapamayan arkadaşlar ıcın bılgı. Çözdüm su an olayı. Tesekkur ederim

Artı -1 Eksi
Çözüm

Geri
Yukarı