Mortal Kombat 1'de ayrı olarak satılacak 6 karakter açıklandı, Homelander ve Omni-man geliyor

Makaleler
2
Yer
Ankara
Bu liste Amazon tarafından sızdırılmıştır.

Liste şu şekilde:
  • Omni- man(Amazon'un Invincible dizisinin karakteri)
  • Homelander(Amazon'un Boys dizisinin karakteri)
  • Peacemaker(DC'nin The Suicide Squad filmi karakteri)
  • Ermac.
  • Quan chi.
  • Takeda.

Homelander ve Omni- Man bu oyuna yakışır.
Bu karakterler kombat pack 1 karakterleri. Yani oyunun premium versiyonunun(Steam'de 1050TL) alırsanız bunların hepsi gelecek.
@JohnnyCageMainEren

Son düzenleme:
Benim için değişen bir şey yok Scorpion devam. Zincir at, eğil, aparkat at, adamın arkasına geç, ayaklarına dolan falan filan.
Bu oyunda dövüş sistemi de baştan aşağı yenilenip değişecek hocam. O yüzden artık işler bu kadar basit olmayabilir.

Liste şu şekilde:
  • Ermac.
  • Quan chi.
  • Takeda.

Bu karakterler kombat pack 1 karakterleri. Yani oyunun premium versiyonunun(Steam'de 1050TL) alırsanız bunların hepsi gelecek.
@JohnnyCageMainEren
Her zaman Homelander ve Omni-Man Mortal Kombat'a gelse keşke diye düşünürdüm. Ama oyunu kaldıracak PC yok ayrıca fiyatı ne kadar yüksek olacak orası da ayrı konu. Klasik Türk genci.

Her zaman Homelander ve Omni-Man Mortal Kombat'a gelse keşke diye düşünürdüm. Ama oyunu kaldıracak PC yok ayrıca fiyatı ne kadar yüksek olacak orası da ayrı konu. Klasik Türk genci.
Oyunun fiyatı belli oldu hocam. Standart versiyon 595TL, Premium versiyon 1050TL. Bu karakterler için Premium versiyonu almanız gerek.

Neden hikayeyi başa sardılar acaba bilen var mı?

En son Liu Kang ve Shang Tsung'un farklı son seçenekleriyle biten hikayesi vardı? Buradan bir sondan devam edecek diye bekliyordum.

Oyunu oynamıyorum ama hikayeyi sevdiğim için takip ediyordum.

Neden hikayeyi başa sardılar acaba bilen var mı?

En son Liu Kang ve Shang Tsung'un farklı son seçenekleriyle biten hikayesi vardı? Buradan bir sondan devam edecek diye bekliyordum.

Oyunu oynamıyorum ama hikayeyi sevdiğim için takip ediyordum.
Zaten öyle olacak hocam. Mortal Kombat 1'de Ana karakter Ateş Tanrısı Liu Kang. Mortal Kombat 11'in sonunda ise Liu Kang Ateş Tanrısı oluyordu. Hatırlıyosunuzdur belki Liu Kang zamanı yöneten kişi olmaya başlayınca her şeyi sıfırlamıştı. Kang Lao mesela eğitim gören genç biri hâline gelmişti. Mortal Kombat 11'in sonunda Ateş Tanrısı Liu Kang zamanı sıfırlayınca evrende sıfırlanmış oldu. O yüzden de seriyi sıfırlayıp oyunun adını da Mortal Kombat 1 koydular.

Liste şu şekilde:
  • Ermac.
  • Quan chi.
  • Takeda.

@JohnnyCageMainEren
Ermac,quan chi ve Takeda dışındakiler çöp. Takeda nın geri gelmesi çok güzel olmuş. Yalnız biraz da eski karakterler gelse artık Bo'Rai cho, Fujin,Shujinko gibi karakterler çok iyi hem arkalarında bir lore var.

Geri
Yukarı