Mortal Kombat 1'de ayrı olarak satılacak 6 karakter açıklandı, Homelander ve Omni-man geliyor

Zaten öyle olacak hocam. Mortal Kombat 1'de Ana karakter Ateş Tanrısı Liu Kang. Mortal Kombat 11'in sonunda ise Liu Kang Ateş Tanrısı oluyordu. Hatırlıyosunuzdur belki Liu Kang zamanı yöneten kişi olmaya başlayınca her şeyi sıfırlamıştı. Kang Lao mesela eğitim gören genç biri hâline gelmişti. Mortal Kombat 11'in sonunda Ateş Tanrısı Liu Kang zamanı sıfırlayınca evrende sıfırlanmış oldu. O yüzden de seriyi sıfırlayıp oyunun adını da Mortal Kombat 1 koydular.
Vay be güzel olacak o zaman. Serinin hayranıyım. Mesela en son çıkan Mortal Kombat filmini beğenmemiştim ama bu oyundaki hikaye tam bir efsane.

Raiden falan ne olacak onu da çok merak ediyorum.

Ayrıca bir şey soracağım. Onaga'nın dönme ihtimali var mı? Bunu da merak ediyorum :D

Benim için en iyisi mk XL ve favori karakterim Sub-Zero

Ermac,quan chi ve Takeda dışındakiler çöp. Takeda nın geri gelmesi çok güzel olmuş. Yalnız biraz da eski karakterler gelse artık Bo'Rai cho, Fujin,Shujinko gibi karakterler çok iyi hem arkalarında bir lore var.
Bunlar Kombat Pack 1 karakterleri. Kombat Pack 2 ve 3 gelirse yeni karakterler de eklenir.

Ayrıca bir şey soracağım. Onaga'nın dönme ihtimali var mı? Bunu da merak ediyorum :D
Bunu bir Ed Boon biliyordur hocam. O da bu tarz şeyleri Twitter hesabında göndermeler aracılığıyla önceden bildiriyor. Göndermeyi anlayan biri de diğer insanlara yayıyor bunu.

Bunlar Kombat Pack 1 karakterleri. Kombat Pack 2 ve 3 gelirse yeni karakterler de eklenir.

Bunu bir Ed Boon biliyordur hocam. O da bu tarz şeyleri Twitter hesabında göndermeler aracılığıyla önceden bildiriyor. Göndermeyi anlayan biri de diğer insanlara yayıyor bunu.
Onaga gibi eski karakterler umarım döner. Efsane hikayeler çıkar.

Bu arada benim favori karakterim Raiden :)

Bu liste Amazon tarafından sızdırılmıştır.

Liste şu şekilde:
  • Omni- man(Amazon'un Invincible dizisinin karakteri)
  • Homelander(Amazon'un Boys dizisinin karakteri)
  • Peacemaker(DC'nin The Suicide Squad filmi karakteri)
  • Ermac.
  • Quan chi.
  • Takeda.

Homelander ve Omni- Man bu oyuna yakışır.
Bu karakterler kombat pack 1 karakterleri. Yani oyunun premium versiyonunun(Steam'de 1050TL) alırsanız bunların hepsi gelecek.
@JohnnyCageMainEren
Hocam maşşallah konuyu açacaktım siz açmışsınız bile.

Kombat Pack 1 deki karakterler süper olmuş. En azından MK11 deki Rambo, Terminator gibi pek oynanmayan karakter seçmemişler. Quan Chi'nin hikayede olacağını düşünüyordum da olmayadabilir muhtemelen emin değilim.

Tremor
Johnny Cage
Khamelon
Mavado
Ferra da gelecek diyorlar sızıntıda öyle olur umarım.
595TL biriktirip MK1 alacaktım fakat bunları görünce 1050TL biriktireceğim gibi.

Serdar ağğğ öyle vurma nolursun.

Son düzenleme:
Bu liste Amazon tarafından sızdırılmıştır.

Liste şu şekilde:
  • Omni- man(Amazon'un Invincible dizisinin karakteri)
  • Homelander(Amazon'un Boys dizisinin karakteri)
  • Peacemaker(DC'nin The Suicide Squad filmi karakteri)
  • Ermac.
  • Quan chi.
  • Takeda.

Homelander ve Omni- Man bu oyuna yakışır.
Bu karakterler kombat pack 1 karakterleri. Yani oyunun premium versiyonunun(Steam'de 1050TL) alırsanız bunların hepsi gelecek.
@JohnnyCageMainEren
Liste harika gözüküyor fakat Homelander, Omni-Man ve peacemaker'ın oyuna gelmesi bana imkansız geliyor. Oyunun dünyasına hiç uymazmış gibi geliyor ne bileyim. Ben şahsen, çoğunuza saçma gelebilir ama Albert Wesker'ı bekliyordum kesinlikle çok yakışırdı. O atmosferde Wesker ile fatality yapmak bir ayrı zevk verirdi ama o da inşAllah pack 2,3'e kaldı umarım orada gelir.

595 verip sıyrılırım diye düşünüyordum, artık 1050 vermem gerekecek :D (eğer sızıntılar doğru ise)

Liste harika gözüküyor fakat Homelander, Omni-Man ve peacemaker'ın oyuna gelmesi bana imkansız geliyor. Oyunun dünyasına hiç uymazmış gibi geliyor ne bileyim. Ben şahsen, çoğunuza saçma gelebilir ama Albert Wesker'ı bekliyordum kesinlikle çok yakışırdı. O atmosferde Wesker ile fatality yapmak bir ayrı zevk verirdi ama o da inşAllah pack 2,3'e kaldı umarım orada gelir.

595 verip sıyrılırım diye düşünüyordum, artık 1050 vermem gerekecek :D (eğer sızıntılar doğru ise)
Amazon tarafından sızdırılmış bir liste hocam. Muhtemelen koleksiyoncu sürümü ya da Premium sürümün kutulu hâlini satış için listelerken sızdırdılar.

Amazon tarafından sızdırılmış bir liste hocam. Muhtemelen koleksiyoncu sürümü ya da Premium sürümün kutulu hâlini satış için listelerken sızdırdılar.
Kombat Pack 1'i ayrı DLC olarak yayınlarlar mı hocam? Oyun çıkınca öyle olcaksa zam yemeden standart versiyonu almak daha mantıklı gibi.

Geri
Yukarı