Mortal Kombat Donma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet BSC den aldım. :D Çalıntı gibi oldu kusura bakmasınlar. Madem söyle siteyide biz de bilelim ben öyle bir şey görmediğim için dedim. Bence para da çok sorun değil yanlış anlamayın. Ben bu şirketlerin oyuncuları yolunacak kaz gibi görmelerinden şikayetçiyim. Örnek vericem yine :D EA Games mesela.

Benim indirdiğimde böyle bir sorun yaşamadım .Sistem özelliklerin nedir ?

İntel Dual-Core E5200 işlemci, HD 4850 ekran kartı, 4 GB RAM, WİN 7 32 Bit sistemim var ancak normalda oyun kasmıyor zaten akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Oyun skidrow sürümdür.

BSC'de takıla takıla ne hale gelmişsin. Oturtalım seni 1 saat kod yaz da görürsün Free 2 Play mi ne. Vay anasını ya. Sanki ülkede bi bok yapılmış da yapılan oyunlara da çamur atılıyor. 59 dolar şart değil. CoH oyununu ben 5 dolara aldım. Bahane üretmeyelim. BSC kitlesini oranın kurucusu Erdinç ile konuşmuştuk. BSC demeyelim hatta, Türkiye'deki oyuncu kitlesini diyelim.

Neyse, abi masa 13'e 15 dakka daha. Aliiiiiii! Wolf teama geeeel.

BSC'de takıla takıla ne hale gelmişsin. Oturtalım seni 1 saat kod yaz da görürsün Free 2 Play mi ne. Vay anasını ya. Sanki ülkede bi bok yapılmış da yapılan oyunlara da çamur atılıyor. 59 dolar şart değil. CoH oyununu ben 5 dolara aldım. Bahane üretmeyelim. BSC kitlesini oranın kurucusu Erdinç ile konuşmuştuk. BSC demeyelim hatta, Türkiye'deki oyuncu kitlesini diyelim.

Neyse, abi masa 13'e 15 dakka daha. Aliiiiiii! Wolf teama geeeel.
CoH'un bütün herşeyi ile beraber 1$'a aldım abi :pneden söyledim bilmiyorum. Hatta dalga geçmiyorum Humble budle diye bir site vardır ordan ;

Metro 2033, CoH serisi, Darksiders, Red faction ve birşey daha adını tam hatırlamıyorum ama toplam 1$ vermiştim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Abi bizde oyunların ne kadar zor yapıldığını biliyoruz heralde kod yazmışlığımız vardır. Ayrıca zaten BSC de de korsan tavsiye edilmiyor. Erdinç abi de LoL'e geçti. Siz benim demek istediğim şeyi analayamamışsınız. Ben oyuncuları hor gören firmalara kızıyorum sadece. Oyun yapımının ne kadar zor olduğunu biliyoruz ilk CoH 2006 da çıkmıştı.

- - - Güncellendi - - -

Recep Abi sende ne ezdin be :( Ben oyuna çamur atmadım zaten oyun gayet güzel hatta benim strateji türünde en sevdiğim oyundur.

- - - Güncellendi - - -

Demek o tatlı görünüşünün altında bir kötülük gizli :D (şaka yaptım ciddiye alma lütfen)

Ben oyun sitesi olarak 2 tane takip ediyorum. Play Store ve Alive in Games. Özelikle Play Store indirimleri iyi oluyor. Arkadaşımla BF3 aldık o normal ben Premium, normal olanı 20 TL'ye kadar düştü. Hem ödemeside kolay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı