Mortal Kombat X Düşük FPS ''Kasma'' sorunu

sinan12354

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Çok olmadı Samsung Galaxy S5 satın aldım. İlk yaptığım şey oyun indirmek oldu. Bir kaç oyun indirdim (Asphalt 8, Modern Combat 5 vb.) çok rahat oynadım fakat geçenlerde Mortal Kombat X indirdim. Oyun gerçekten çok eğlenceli bana göre fakat yaklaşık 15 dk oynadıktan sonra birden kasmalar başlıyor. Oyun yine oynalınabilir fakat FPS düşük. Hani 30 FPS ile 20 FPS farkı gibi. Oyunu silip geri yükledim fakat yine düzelmedi. Başka bu sorunu yaşayan arkadaşlar veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var ise bana yardım edebilirlerse çok memnun olurum.

Teşekkürler.

Dostum merhaba, bende yeni LGG3 marka telefon aldim. Bende de diger agir oyunlarda (Real Racing3-Fifa 15) hicbir sıkıntı olmuyor. Aslında Mortal Kombat X'de kasmiyor fakat telefonu isindirip cok fazla sarj yiyor. Sanirim oyun cok fazla sistem gerektiriyor ya da optimizasyon ile ilgili sorun var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı