Steam Hediye Mortal Shell & Founders Fortune & 2 oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba. Yeni bir çekilişle tekrar karşınızdayım. Çekilişimizde 4 oyun var ve hepsi Steam'de aktif edilebilir oyunlar olacak. Kazanan arkadaşlara aşağıdaki oyunları Steam key olarak teslim edeceğim, "Steam'de ürün etkinleştir" kısmından kodu girip kütüphanenize ekleyeceksiniz hepsi bu kadar. Kazanan arkadaşlarımız sırasıyla şu oyunlara sahip olacaklar:

1. kazanan: Mortal Shell
2. kazanan: Founders' Fortune
3. kazanan: The Excavation of Hob's Barrow
4. kazanan: Disjunction

* Çekiliş için son katılım: 26 Mayıs Pazar saat 22:00. Bu saatten sonra katılmak isteyenler kabul edilmeyecek. Kazananları aynı gece içinde açıklayıp kodlarını discord üzerinden teslim edeceğim.
* 1 kazanan ve 1 yedek olacak. Kazanan kişi 24 saat içinde Discord adını yazıp kodu teslim almazsa hak yedek kazanana geçecek.
* "Katıldım" yazmanız yeterli.

*** Önceki konularımı görenler bilir; bu çekilişleri yapma amacım oyunları oynamak isteyip alamayan / bütçe ayıramayan arkadaşlarımıza ulaştırmak ve bir nebze olsun destek olmak. tek ricam oyunlara sahip olan veya alıp da hiç oynamayacak arkadaşlar katılmazsa oynamak isteyen arkadaşlarımızın şansını arttırmış oluruz. Herkesin oyun almaya ayıracak bütçesi olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurup empati yaparsanız sevinirim. Sevgiyle kalın. İyi sosyaller.
Katıldım

Merhaba. Yeni bir çekilişle tekrar karşınızdayım. Çekilişimizde 4 oyun var ve hepsi Steam'de aktif edilebilir oyunlar olacak. Kazanan arkadaşlara aşağıdaki oyunları Steam key olarak teslim edeceğim, "Steam'de ürün etkinleştir" kısmından kodu girip kütüphanenize ekleyeceksiniz hepsi bu kadar. Kazanan arkadaşlarımız sırasıyla şu oyunlara sahip olacaklar:

1. kazanan: Mortal Shell
2. kazanan: Founders' Fortune
3. kazanan: The Excavation of Hob's Barrow
4. kazanan: Disjunction

* çekiliş için son katılım: 26 Mayıs pazar saat 22:00. Bu saatten sonra katılmak isteyenler kabul edilmeyecek. Kazananları aynı gece içinde açıklayıp kodlarını Discord üzerinden teslim edeceğim.
* 1 kazanan ve 1 yedek olacak. Kazanan kişi 24 saat içinde Discord adını yazıp kodu teslim almazsa hak yedek kazanana geçecek.
* "katıldım" yazmanız yeterli.

*** önceki konularımı görenler bilir; bu çekilişleri yapma amacım oyunları oynamak isteyip alamayan / bütçe ayıramayan arkadaşlarımıza ulaştırmak ve bir nebze olsun destek olmak. Tek ricam oyunlara sahip olan veya alıp da hiç oynamayacak arkadaşlar katılmazsa oynamak isteyen arkadaşlarımızın şansını arttırmış oluruz. Herkesin oyun almaya ayıracak bütçesi olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurup empati yaparsanız sevinirim. Sevgiyle kalın. İyi sosyaller.

Katıldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı