Mosso Mildfire 27,5" vs Peugeot M18 27,5"

Mert B.

Hectopat
Yer
Adana
Merhabalar, mtb bisiklet almak istiyorum ilk mtb deneyimim olacak. Şu iki model arasın da kaldım sizce hangisini seçmeliyim? Sizden de farklı model tavsiyeleri bekliyorum. Bütçe maksimum ₺3800. Boy: 1.74, kg: 69.

1- Mosso Mildfire 27,5 HD fren.
2- Peugeot M18 27,5 HD fren.

İkisi de çok benzer modeller. Bende Wildfire var memnunum tavsiye ederim ikisi arasında Mosso tercih ederdim. Benzer fiyat bandında Carraro modellerine de bak. Mümkünse ikinci el al daha ucuza daha iyisini bulursun. Bende önceki senenin Wildfire'ı var. Vites kolları ayrık daha iyi.

1639562662605.png

İkisi de çok benzer modeller. Bende wildfire var memnunum tavsiye ederim ikisi arasında Mosso tercih ederdim. Benzer fiyat bandında carraro modellerine de bak. Mümkünse ikinci el al daha ucuza daha iyisini bulursun. Bende önceki senenin Wildfire'ı var. Vites kolları ayrık daha iyi.

Eki Görüntüle 1242483

Mosso'yu çok övüyorlar kaliteli marka zaten, benim Peugeot'u seçeneklerime koymamın sebebi otomobil üreticisi sonuçta kaynak kısımları falan bayağı sağlam olur diye düşünüyorum. 2. El'e pek bulaşmak istemiyorum ya çalıntı olayları inanılmaz artmış başımız ağrımasın. Sıfır faturalı garantili olsun. Zaten öyle çok dirtjump tarzı kullanmam ufak tefek bunnyhoplar ya da 3-5 basamak merdiven jumpları, inişleri olur tabii 😃

Mosso'yu çok övüyorlar kaliteli marka zaten, benim Peugeot'u seçeneklerime koymamın sebebi otomobil üreticisi sonuçta kaynak kısımları falan bayağı sağlam olur diye düşünüyorum. 2. El'e pek bulaşmak istemiyorum ya çalıntı olayları inanılmaz artmış başımız ağrımasın. Sıfır faturalı garantili olsun. Zaten öyle çok dirtjump tarzı kullanmam ufak tefek bunnyhoplar ya da 3-5 basamak merdiven jumpları, inişleri olur tabii 😃
Faturalı bir tane bulabilirsin .

Geri
Yukarı