Çözüldü Most Wanted 2012 geç tepki problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BilgisayarKurdu

Technopat
Makaleler
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Arkadaşlar her zamanki sokaktan oyun aldım geçen günlerde. Batman, Assasin's Creed 3, Most Wanted, GTA 4 oyunlarını aldım.

Most Wanted hariç hepsi 1920*1080 çözünürlük ve ultra ayarlarda kasmadan oynanıyor tabi GTA 4 Ultra'da sıkıntı yaratıyor :D

Ancak Most Wanted 2012 Fps değeri 40'ın üzerinde olmasına rağmen araba geç tepki veriyor. Yani sağa dönmek için tuşa basıyorum 0,50 salise sonra tepki veriyor.

Hali ile arabayı bir türlü toparlayamıyorum. Oyun orjinal değil. Oyunun kendisi mi böyle ? Ayarlardan mı acaba ? Dediğim gibi fps değeri ultra ayarlarda gayet tatmin edici düzeyde oluyor.

Bu arabadaki geç dönme sorunu nasıl düzelir ?

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Oyunu hiç beğenmedim. Dönüşler normal, biraz Space'e bas ardından dön. Drift yapar gibi.

KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Makaleler
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Bende geç tepki veriyor galiba. Arabayı adam akıllı süremiyorum yani. Geç tepki verince toplayamıyorum arabayı düz yolda. Ben de hiç beğenmedim oyunu.

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Bence güzel bir oyun, dolaşıyorsun serbest olarak belli yerlerde araba değiştiriyorsun, yarış yapıyorsun falan filan. ;)

Oyunu ilk kurduğun zaman mı böyleydi yoksa sonradan mı oldu? Farklı Crack at öyle dene bakalım.

P

pusat57

Ziyaretçi
Ben 2005'te çıkan Most Wanted'ı 10 kere baştan sona bitirdim. Most wanted 2 çıkınca çok sevindim. 1'deki karakterler olur diye ama çok kötü bir oyun bence, rezillik. Arabayı sağa sola dönüşlerde toparlayamıyorsun geç tepki veriyor.

Ahmet Karaca

Hectopat
Yer
İzmir
Grafik ayarlarını biraz kıs. Ondan sonra dene bi bakalım.

KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Makaleler
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Grafik ayarları ile ilgili değil. Ultra ayarlarda hep 35 fps üzeri alıyorum. Düşük grafik ayarlarında da aynı oluyor.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Makaleler
76
Yer
İstanbul
Orijinalde böyle bir sorun olmadığına bahse girerim. Şu güncellemeyi yap:

Kod:
Need.for.Speed.Most.Wanted.v1.3.incl.Ultimate.Speed.Pack.DLC-SKIDROW

Yukarı