Çözüldü Most Wanted 2012 geç tepki problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar her zamanki sokaktan oyun aldım geçen günlerde. Batman, Assasin's Creed 3, Most Wanted, GTA 4 oyunlarını aldım.

Most Wanted hariç hepsi 1920*1080 çözünürlük ve ultra ayarlarda kasmadan oynanıyor tabi GTA 4 Ultra'da sıkıntı yaratıyor :D

Ancak Most Wanted 2012 Fps değeri 40'ın üzerinde olmasına rağmen araba geç tepki veriyor. Yani sağa dönmek için tuşa basıyorum 0,50 salise sonra tepki veriyor.

Hali ile arabayı bir türlü toparlayamıyorum. Oyun orjinal değil. Oyunun kendisi mi böyle ? Ayarlardan mı acaba ? Dediğim gibi fps değeri ultra ayarlarda gayet tatmin edici düzeyde oluyor.

Bu arabadaki geç dönme sorunu nasıl düzelir ?

Oyunu hiç beğenmedim. Dönüşler normal, biraz Space'e bas ardından dön. Drift yapar gibi.

Bence güzel bir oyun, dolaşıyorsun serbest olarak belli yerlerde araba değiştiriyorsun, yarış yapıyorsun falan filan. ;)

Oyunu ilk kurduğun zaman mı böyleydi yoksa sonradan mı oldu? Farklı Crack at öyle dene bakalım.

Ben 2005'te çıkan Most Wanted'ı 10 kere baştan sona bitirdim. Most wanted 2 çıkınca çok sevindim. 1'deki karakterler olur diye ama çok kötü bir oyun bence, rezillik. Arabayı sağa sola dönüşlerde toparlayamıyorsun geç tepki veriyor.

Geri
Yukarı