Motomax iade konusunda nasıldır?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Motomaxten iki gün önce Scorpion 491 kask almıştım bugün geldi fakat kafam küçük olduğu için s beden söylemiştim çok küçük geldi kulağım girmiyor. İade etme talebi oluşturdum kask cam bölümünde bulunan etiketi vs hiçbir şeyini sökmedim. Kaskın kutusu da sağlam sadece en dış kargo kutusu açmak için biraz yırtık var. İade kuralları koymuşlar bana katı gibi geldi. İade konusunda nasıllar? Tecrübe etmiş olan birileri varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şansınıza bağlı. Ben çok şikayet aldım iade ve değişimle ilgili fakat 2 iade/değişim talebim de kusursuz deneyimlerdi. Hiçbir problem yaşamadım.

Şart mı hocam o?

Ben size şart desem belki boş yere uğraştırmış olurum. Şart değil desem bu sefer de belki iadeniz kabul edilmez. Bu gibi prosedürler, genelde kargoyu açan elemanların insiyatifine kaldığı, kuralların/yazılanların pek umursanmadığı için size cevap veremiyorum.

Ben size şart desem belki boş yere uğraştırmış olurum. Şart değil desem bu sefer de belki iadeniz kabul edilmez. Bu gibi prosedürler, genelde kargoyu açan elemanların insiyatifine kaldığı, kuralların/yazılanların pek umursanmadığı için size cevap veremiyorum.
Görkem hocam müşteri hizmetleri ile görüştüm sıkıntı olmayacağını söylediler. Değişim için depoda varsa değişim yaparız yoksa iade ederiz dediler gayet iyi niyetli konuşuldu bakalım.

Hocam güncelleme paylaşmak istedim motomax iade kabul etti ücret iadesi yaptı fakat scorpion da beden kalmadı . Onun yerine HJC C10 nasıldır alınabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı