Motor, askerlikten önce mi sonra mı alınmalı?

Burak 18

Femtopat
Daha fazla  
2 sene sonra biriktirdiğim parayla motosiklet alacağım. Fakat asker işi de var acaba askerden önce mi askerden sonra mı alsam? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
konuyla bağlantısını pek çözemedim durumun ,mal sahibi olmak askerliğe engel mi teşkil ediyor hiç bir sorun olmaz zaten askerlik 6 ay muayene vaktini bırak sigortasına ödemek için bile yetişirsin 😂

Konuyla bağlantısını pek çözemedim durumun, mal sahibi olmak askerliğe engel mi teşkil ediyor hiçbir sorun olmaz zaten askerlik 6 ay muayene vaktini bırak sigortasına ödemek için bile yetişirsin 😂

Bilmiyorum sahibinden de hep görüyorum askere gideceğim için satılık falan yazıyorlardı. Bende bir sorayım dedim.

Bilmiyorum sahibinden de hep görüyorum askere gideceğim için satılık falan yazıyorlardı. Bende bir sorayım dedim.
dostum adam açık açık ben bedelli yapıcam paraya ihtiyacım var diye bağırıyor, 6 ay o kadar paraya değer mi, hem her Türk genci askerliği kesinlikle yapmalı ben bu kanıdayım gerçekten ilginç ortam görülmesi ve deneyimlenmesi lazım 😂 😂

Böyle bir ekonomide para biriktirip bir şeyler almak yerine, borçlanıp bir şeyler almak daha mantıklı. Para biriktirsen de alacağın aracın fiyatı sürekli yükselecek. Sen ona yaklaştıkça o senden uzaklaşacak. Enflasyondan daha hızlı para biriktirsen bile borçla aldığından çok daha uzun sürecek. Ben elimde nakit olmasına rağmen kredi çekerek aldım. Arabamın aylık 2 depo benzini parasına motor sahibi oluyorum. Ekonomi böyle devam ederse yakında aylık 1 depo benzin fiyatına motor sahibi olacağım.

Geri
Yukarı