Motor sürmek nereden öğrenilir?

billyrussoo

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Motor sürmeyi istiyorum fakat ailem izin vermiyor ben de kendi başıma nasıl öğrenebilirim diye size danışmak istedim veya nereden öğrenebilirim? 27 Ekim'de 17 yaşına gireceğim ehliyet almayı düşünmüyorum çünkü 18 yaşında A2 ehliyet almayı düşünüyorum ama eğer nakitim olursa yine de bir ehliyet sınavına girip alabilirim A1 ehliyeti. Evet asıl sorum şu ben motor sürmeyi nereden öğrenebilirim arkadaşlar?

Arkadaşlar merhaba. Motor sürmeyi istiyorum fakat ailem izin vermiyor ben de kendi başıma nasıl öğrenebilirim diye size danışmak istedim veya nereden öğrenebilirim? 27 Ekim'de 17 yaşına gireceğim ehliyet almayı düşünmüyorum çünkü 18 yaşında A2 ehliyet almayı düşünüyorum ama eğer nakitim olursa yine de bir ehliyet sınavına girip alabilirim A1 ehliyeti. Evet asıl sorum şu ben motor sürmeyi nereden öğrenebilirim arkadaşlar?

Bisiklet sürmeyi biliyorsanız kolay öğrenirsiniz.

Bisiklet sürebiliyorsanız sürersiniz. Bende aynı şekilde düşünüyordum, babamda Nmax 155 var ara sıra kullanıyorum ve gayet kolay. Kendinize güveniyorsanız ve çevrenizde birileri varsa ödünç alabilirsiniz.

Bisiklet sürmeyi biliyorsanız kolay öğrenirsiniz.

Evet hoca biliyorum ama motor o kadar basit mi hiç hayatımda binmedim.
Hocam aslında gayet kolay. Bisikleti 2 teker sürebiliyorsanız bunu da kullanabilirsiniz. Sadece daha hızlı.
Şu 125cc motorlardan bahsediyorum.
Evet de hocam hiç motor kullanmadım hayatımda vitesli falan kullanmayı bilmiyorum
Bisiklet sürebiliyorsanız sürersiniz. Bende aynı şekilde düşünüyordum, babamda NMAX 155 var ara sıra kullanıyorum ve gayet kolay. Kendinize güveniyorsanız ve çevrenizde birileri varsa ödünç alabilirsiniz.

Maalesef çevremdeki kimse kullanmıyor ve kursa gitmeyi düşündüm ama param yetmez diye şey yapmadım.

Evet hoca biliyorum ama motor o kadar basit mi hiç hayatımda binmedim.

Evet de hocam hiç motor kullanmadım hayatımda vitesli falan kullanmayı bilmiyorum
Bende 2 hafta önce kullandım hocam, gayet kolay aslında. Sadece 3-4 dakikalık bir alışma süreci var.
(Ben de vitesli kullanmadım.)

Maalesef çevremdeki kimse kullanmıyor ve kursa gitmeyi düşündüm ama param yetmez diye şey yapmadım.

Hmm, hocam bende motora ön yargılıydım, korkuyor ve süremem diye düşünüyordum ancak hızlı bir şekilde alıştım. Tabi vitesliler nasıl bilmiyorum.

Hocam 125CC motor dediğiniz kurye motoru olmuyor mu?

Super Sport, Super Touring, Commuter falan falan diye değişir. "Kurye motoru" değil.
Dostum etrafında güvenen, motoru olan bir kişi yok ise kursa gitmeden öğrenebileceğini sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı