Motor takip sistemi önerisi

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 167

Gjea

Centipat
Daha fazla  
Motor takip sistemi olarak deneyimlediğiniz hangi sistem var memnun olanlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Motorunda her gün kullanacaksan turuncu takip sistemi ama eğer yeri geldiğinde 2-3 haftalık aralıklarla motosikleti kullanmayacaksan hiçbir takip sistemini almanı önermem çünkü aküyü bitiriyorlar.

İki üç günden bir şey olmaz. Turuncu alabilrsin ama o fiyata montaj dahil değil. Hangi şehirdeyse ordan yetkili satıcılarını bul. Aynı zamanda buzzer da eklettir. Toplamda 6.5 7 lira civarı bir fiyata denk gelir.

Motosiklet nedir?
Vade farksız alıp seçimden önce para değerlensin 5-6 aya değer korusun dediğim için Freccia 150 scooter aldım ama 6 ay en fazla 1 yıla aklımdaki nk250 veya f250 yi alacağım hocam. Elimdeki malı çaldırmamak istiyorum o yüzden.

Aynı zamanda ilk kullanacağım cihaz olacak. A2 ye bile geçen ay yazıldım sınavım bayramdan sonra 🤣 motor bayide öyle bekliyor

Anladım. Kasko da yaptırabilirsin tabi. O da güzel bir seçenek. Muafiyetsiz yaptırmayı unutma. Anahtar üstünde, açıkta çalınacak şekilde muafiyetsiz olsun.

Geri
Yukarı