Motorda ABS olmalı mı?

YS 125 kullanıyorum. 125cc çok yüksek hızlara çıkmadığı için gayet yeterli bir fren mesafesi oluyor bence. Dikkatsiz fren kullanımı olmazsa ABS eksikliği bir problem olmayacaktır.

ABS olmayan motora ömrüm hayatım bir daha binmem motor ile kaza yaşayanlar bilir. Altımda 125CC yükseltilmiş bir cup vardı yağmurluydu motorla 40-50 gidiyorum öndeki araca mesafem 25 metre civarı olmasına rağmen durmadı. Freni pompaladım yine kaydı az daha arabanın altına giriyordum motoru fırlattım yolun kenarına atladım.

YS 125 kullanıyorum. 125cc çok yüksek hızlara çıkmadığı için gayet yeterli bir fren mesafesi oluyor bence. Dikkatsiz fren kullanımı olmazsa ABS eksikliği bir problem olmayacaktır.
Teşekkürler. Hocam yakalamışken sorayım. Memnun musunuz? Onuda planlıyordum. Sosyal yine Allahına kavuştu...

Teşekkürler. Hocam yakalamışken sorayım. Memnun musunuz? Onuda planlıyordum. Sosyal yine Allahına kavuştu...
Geç cevap için özür dilerim, gerçekten öyle memnunum ki. Yakıt tüketimi ECO modunda 2.1 litreyi geçmezken son gaz ayı gibi sürmek sadece 2.45L/100km yaktırıyor. Haftada 2000km yapıyorum ve sürekli şehir değiştiriyorum. Titreşim hiç yok saatlerce yol yapabileceğiniz bir motosiklettir.

Eğer bütçeniz Abs'li motorlara yetiyorsa alın günün birinde muhakkak abs ihtiyacınız olacak, o zaman da çok geç olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı