Motorola droid Turbo 32 GB alınır mı?

8 yıllık telefon kaç liraya alacağına bağlı tek beklentin telefon konuşması galiba WhatsApp veya Instagram açacağını sanmıyorum Android 5.0 var.

Biraz hort olacak ama aynı telefonu kullanıyorum 2K AMOLED ekran var birçok oyun sorunsuz calışıyor ve PUBG gibi ağır bir oyunu yüksek ayarlarda oynuyorum.

1000 TL fiyata bedava diyebilirim özellikleri zaten aşırı iyi ve Snapdragon 805 var içinde.

Android 6 sürümünün şu an bir şeyi destekmelediğini görmedim eğer ki yıllar sonra görürsem telefona CFW atarım.

Bugün gitsen dandik bir Reeder telefon alsan 16MP kamera 2 RAM ve çok düşük bir işlemci ile geliyor ve oyunun anca resmini açar :D

Motorola droid Turbo fiyatına göre harikadır.

İşlemci kronik ısı problemi var cebinizi ısıtır :D

Bende "Microsoft Lumia 950XL" var aynı işlemciden sıvı soğutmalı bakır boru mevcut.
24_m.jpg

İşlemci kronik ısı problemi var cebinizi ısıtır :D

Bende "Microsoft Lumia 950XL" var aynı işlemciden sıvı soğutmalı bakır boru mevcut.
Eki Görüntüle 1422279

Kullanıyorum diye övmüyorum ama telefon sadece şarjda iken PUBG girince ısınıyor, onun haricinde günlük kullanımda ısınma sorunu yaşamadım. 4K video 30dk çekebiliyorsun Xperia Z2 ısındığı için 5-10dk çekebiliyordu. Telefon güncel değil, ama hantal değil eski amiral, günümüzün giriş seviyesi cihazlarından daha fazla güce sahip.

Bütçesi uygun olan daha iyi bir telefon bakabilir ama dar bütçede iş yapar. 32 Bit'lik en güçlü Snapdragon var içinde.

NFC ödeme ve ekran yansıtma gibi geniş seçenekler var.

Not: Bazı telefon ve tabletlerde Snapdragon 805 yonga seti 2.5 GHz hızında çalışıyor. Motorola droid Turbo içinde 2.7GHz hızında çalışıyor.

Kullanıyorum diye övmüyorum ama telefon sadece şarjda iken PUBG girince ısınıyor, onun haricinde günlük kullanımda ısınma sorunu yaşamadım. 4K video 30dk çekebiliyorsun Xperia Z2 ısındığı için 5-10dk çekebiliyordu. Telefon güncel değil, ama hantal değil eski amiral, günümüzün giriş seviyesi cihazlarından daha fazla güce sahip.

Bütçesi uygun olan daha iyi bir telefon bakabilir ama dar bütçede iş yapar. 32 Bit'lik en güçlü Snapdragon var içinde.

NFC ödeme ve ekran yansıtma gibi geniş seçenekler var.

Not: Bazı telefon ve tabletlerde Snapdragon 805 yonga seti 2.5 GHz hızında çalışıyor. Motorola droid Turbo içinde 2.7GHz hızında çalışıyor.
Bilgisayarımın işlemcisi olmadığı için şu an Display Dock'a bağlı bir şekilde kullanıyorum bir nevi PC olarak kullanıyorum, baya da işimi görüyor soğutma sorununu böyle çözdüm :)

Bahsettiğiniz cihaz gayet iyiymiş şimdi baktım :)
IMG_4782.JPG
IMG_4783.JPG

Geri
Yukarı