Motoru öğrenmek için motor önerisi

Kzylx1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar motor ehliyeti almayı düşünüyorum. Motorda denge kurmayı gaz vs. öğrenmek için hangi motoru önerirsiniz 2. el tercih ediyorum. Vitesli olmasın scooter tarzı motor daha iyi olacağını düşünüyorum. Bilgisi olan hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim. 15000-20000 TL arasında motor önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar motor ehliyeti almayı düşünüyorum. Motorda denge kurmayı gaz vs. öğrenmek için hangi motoru önerirsiniz 2. el tercih ediyorum. Vitesli olmasın scooter tarzı motor daha iyi olacağını düşünüyorum. Bilgisi olan hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim.

Bence ilk elektrikli motor ile takıl. Öğrenirsin zaten onu, basittir ve ehliyet de gerekmez.

Arkadaşlar motor ehliyeti almayı düşünüyorum. Motorda denge kurmayı gaz vs. öğrenmek için hangi motoru önerirsiniz 2. el tercih ediyorum. Vitesli olmasın scooter tarzı motor daha iyi olacağını düşünüyorum. Bilgisi olan hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim. 15000-20000 TL arasında motor önerirseniz sevinirim.
Scooter-Cub tarzı motorlarla başlamanız çok daha iyi olur. Motorlarla pek aram yoktur henüz daha yeni ve 2 hafta da motora tam hakimiyet sağlayan biri olarak söylüyorum kesinlikle otomatik ve akaryakıtlı tercih edin.

Ailem önce scooter ile başla diyor. Vitesli motor önerir misiniz 15-20bin TL arasında?
Benim sana önerim o fiyat bandında Kanuni CG olur, vites kullanmayı öğren sonra istersen scooter sürebilirsin. Scooter sürmekte ayrı beceri ister. Her motorda ustalaşmak zaman alır bu işler düşünüldüğü kadar basit değildir. Kaza 1 kere olur, ömür boyu sakat kalabilirsiniz.

Benim sana önerim o fiyat bandında Kanuni CG olur, vites kullanmayı öğren sonra istersen scooter sürebilirsin. Scooter sürmekte ayrı beceri ister. Her motorda ustalaşmak zaman alır bu işler düşünüldüğü kadar basit değildir. Kaza 1 kere olur, ömür boyu sakat kalabilirsiniz.
Anladım çok teşekkür ederim.

Ben sadece CG de motor sürmeyi öğrenmeni isterim, CG çok tehlikeli çünkü hızı sizi çok çabuk etkisi altına alabilir, bu da kazalara fırsat çıkarıyor. Frenleri çok dandik olduğu içinde ayrı bir tehlike. Motor sürmek içinde bütün ekipmanlarınız lütfen tam ve kaliteli olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı