Motosiklet için kilit önerisi

Bu daha kaliteli bir disk kilidi. Ben ucuz diye yukarda ilk önerilenden aldım 1 ay dayandı. Hem pili çabuk biter hem hoparlör bozulur. Eğer motorun büyükse daha büyük mm olan modelini al. Zincir olarak 12mm civarı veya daha kalın sertleştirilmiş, paslanmayan zincirlerden al. Tercihen 2 metre. Gündelik taşımak için 500 600 TL'ye satılan kilitler var trendyolda, onlardan alabilirsin. Bu 12mm olanı yanında taşıyamazsın. 8 9 kilo onlar. Bunların hepsi tabi muhtemelen maymuncuğa karşı bir güvenliği yok tamamen kaba kuvvet üzerine korur. Yaklaşık 3 4 bin TL civarı disk kilidi ve zincire gider. Üstüne birde GPS koy, motorunda üstünü brandayla kapat. Yapabileceğin her şeyi yaptın.

Disk kilidi ve kalın zincir ön teker, arkadaki tekeride ucuz trendyol kilidiyle kilitlersen kimse uğraşmaz çalmakla. Gündelik hayatında disk kilidi ve trendyol kilidini kullanırsın.

Son düzenleme:

Bu daha kaliteli bir disk kilidi. Ben ucuz diye yukarıda ilk önerilenden aldım 1 ay dayandı. Hem pili çabuk biter hem hoparlör bozulur. Eğer motorun büyükse daha büyük mm olan modelini al. Zincir olarak 12mm civarı veya daha kalın sertleştirilmiş, paslanmayan zincirlerden al. Tercihen 2 metre. Gündelik taşımak için 500 600 TL'ye satılan kilitler var Trendyol'da, onlardan alabilirsin. Bu 12mm olanı yanında taşıyamazsın. 8 9 kilo onlar. Bunların hepsi tabii muhtemelen maymuncuğa karşı bir güvenliği yok tamamen kaba kuvvet üzerine korur. Yaklaşık 3 4 bin TL civarı disk kilidi ve zincire gider. Üstüne bir de GPS koy, motorunda üstünü brandayla kapat. Yapabileceğin her şeyi yaptın.

Disk kilidi ve kalın zincir ön teker, arkadaki tekeride ucuz Trendyol kilidiyle kilitlersen kimse uğraşmaz çalmakla. Gündelik hayatında disk kilidi ve Trendyol kilidini kullanırsın.

Hocam cevabınız için çok teşekkürler.

Disk kilidinde kafama takılan bir soru var. Ben dükkanın önüne koyacağım motoru o yüzden bazen müşterinin çocukları değer falan, değdiğinde de alarm öter mi yoksa sadece direksiyon cevrildiginde mi? Bir de 2000TL bütçe ayırdım kilit için. 1600'e onu alsam bir de attigin ucuz olan zinciri alsam güzel kombin olur mu?

@Travis_Bickle neden mesajlara dislike attiniz? Onermiyor musunuz diski?

Son düzenleme:
Hocam cevabınız için çok teşekkürler.

Disk kilidinde kafama takılan bir soru var. Ben dükkanın önüne koyacağım motoru o yüzden bazen müşterinin çocukları değer falan, değdiğinde de alarm öter mi yoksa sadece direksiyon cevrildiginde mi? Bir de 2000TL bütçe ayırdım kilit için. 1600'e onu alsam bir de attigin ucuz olan zinciri alsam güzel kombin olur mu?

@Travis_Bickle neden mesajlara dislike attiniz? Onermiyor musunuz diski?
Linkte verdiğim kilit alarmlı veya alarmsız çalışma seçeneği var. Eğer gözünün önündeyse motor alarmsız kitleme seçeneğin var. Olurda alarmlı koyarsan, harekete hassas. İlk hareket ile beraber uyarı veriyor 4 5 saniyelik, o an hareket devam ediyorsa alarm devreye giriyor.

Disk kilidi + zincir çok güzel bir kombin ama o trendyol zinciri demir makasıyla kesilmesi kolaydır. Ama her türlü kablo olarak satılanlardan daha dayanıklıdır. Eğer dükkanın önündeyse ama hiçbir şey olmaz. Ben gece sokağa bu zincirle bırakırken kafam biraz rahat etmezdi. Yoksa bu kilitlerin hepsi spiral ile kesilir.

Linkte verdiğim kilit alarmlı veya alarmsız çalışma seçeneği var. Eğer gözünün önündeyse motor alarmsız kitleme seçeneğin var. Olurda alarmlı koyarsan, harekete hassas. İlk hareket ile beraber uyarı veriyor 4 5 saniyelik, o an hareket devam ediyorsa alarm devreye giriyor.

Disk kilidi + zincir çok güzel bir kombin ama o trendyol zinciri demir makasıyla kesilmesi kolaydır. Ama her türlü kablo olarak satılanlardan daha dayanıklıdır. Eğer dükkanın önündeyse ama hiçbir şey olmaz. Ben gece sokağa bu zincirle bırakırken kafam biraz rahat etmezdi. Yoksa bu kilitlerin hepsi spiral ile kesilir.
Ben sadece dükkanın önüne koyacağım ve arada sırada spor salonunun önüne. 1600 lira vermeye değer mi o disk freni için? Yoksa daha uygun bir şey mi almalıyım? Butcem kisitli

Geri
Yukarı